Ačkoliv už papírové předpoklady hovořily jasně, příbramští hráči přijeli na palubovku jednoho z aspirantů na postup do nejvyšší soutěže s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. „Byli jsme si vědomi kvalit našeho soupeře, ale určitě jsme do zápasu nešli s myšlenkami na porážku. Jsme v situaci, kdy nutně potřebujeme body, proto jsme se chtěli pokusit o zázrak a šokovat svět druhé futsalové ligy,“ přiblížil bojovnou náladu v kabině Vojtěch Zákoucký.

Jenže Kladno od začátku potvrzovalo svou sílu a na palubovce vládlo. Už během prvního poločasu si vypracovalo třígólový náskok, který se po přestávce vyšplhal až na skóre 5:0. „Neřekl bych, že jsme hráli špatně, ale soupeř je zkušený, sehraný a má natrénováno, což se projevilo,“ konstatoval Vojtěch Zákoucký.

Jeho bratr Matěj sice následně snížil na rozdíl čtyř branek, ale jednalo se pouze o čestný úspěch příbramského celku. Do konce zápasu už se poté prosazovali pouze domácí, kteří dalšími dvěma góly stanovili konečné skóre. „Určitě jsme podali lepší výkon, než v předchozím utkání. Na Kladno jsme ale neměli, vyhrálo zaslouženě, ale rozdíl ve skóre mohl určitě být menší. Porážka o šest branek je pro nás až příliš krutá,“ podotkl Vojtěch Zákoucký.

FK Kladno – Legie Příbram 7:1 (3:0)

Branky: Šnídl 2, Stejskal 2, Kaválek 2, Bejbl – Zákoucký Matěj.
Legie Příbram: Bohuněk, Vojtěch Zákoucký, Matěj Zákoucký, Sandr, Dražan, Pohořálek, Tošovský, Valenta, Kvasnica.