„Bohužel nám příliš nesedl termín utkání. Vzhledem k naším povinnostem ve velkém fotbale jsme na zápas dorazili pozdě, což se odrazilo i na průběhu utkání, když jsme už v poločase nabrali tříbrankovou ztrátu. Po přestávce jsme sice vstřelili dvě branky, ale soupeř využil úbytku našich sil a utkání dovedl do vítězného konce. Herně jsme nezaostávali a myslím, že za příznivějších okolností bychom uhráli lepší výsledek,“ konstatoval David Sandr.

Šanci zabojovat o první body budou mít příbramští futsalisté již zítra, kdy v domácím sedlčanském azylu přivítají soupeře z Jablonce, kterému po dvou kolech patří v tabulce třetí místo. Výkop zápasu je ve 20.15 hodin.

„Věříme, že i když budeme hrát v Sedlčanech, diváci nás přijdou v hojném počtu podpořit. Rád bych řekl, že půjdeme za vítězstvím, ale jako nováček soutěže nevíme, co můžeme od soupeře očekávat. Důležité tedy bude, abychom šli do utkání plně koncentrovaní, s pokorou k soupeři a odvedli na hřišti maximum. Myslím, že kdybychom vybojovali bod, jednalo by se pro nás o úspěch,“ dodal Sandr.