„Martin jezdí letos opravdu skvěle. I vzhledem k jeho současnému rozpoložení, jsme po vítězství v Plzni samozřejmě pomýšleli na úspěch i v Táboře,“ přiznal cíle ředitel stáje Jiří Wimmer.

Na závodníky čekalo 50 okruhů, což znamenalo více než hodinový boj s velmi náročnou tratí. I přes náročný profil se jezdci pustili do závodu zostra. „Jelo se celou dobu dost rychle. Obzvlášť jsem si musel dávat pozor na Vojtu Hačeckého, on je totiž neskutečná motorka,“ řekl Boubal.

Zkušený příbramský borec ale opět ukázal, v jaké formě ho úvod letošní sezony zastihl a naplnil všechna týmová očekávání. Do cíle dorazil vyčerpaný, ale s velkým náskokem před druhým Vojtěchem Hačeckým a zaznamenal tak další vítězství. „Podobně náročný závod jsem tady nikdy nezažil. Naštěstí mám ale momentálně velmi dobré nohy a neměl jsem žádný problém vydržet takové tempo,“ zářil štěstím Boubal.

Zároveň si uvědomil, že sám by v závodu nejspíš neuspěl. „Velká zásluha patří klukům z týmu. Měl jsem skvěle připravenou pozici. Bez nich bych to určitě nezvládl,“ poděkoval kolegům Martin Boubal.

Jeho cíle pro zbytek sezony jsou vzhledem k výborně rozjetému seriálu jasné. „Nyní se soustředím výhradně na Giant ligu, řekl Boubal. Jeho slova potvrdil i šéf stáje Jiří Wimmer. „Giant ligu letos určitě chceme vyhrát. Martin to má skvěle rozjeté, takže věřím, že se mu to podaří dotáhnout do úspěšného konce. Je však před námi ještě hodně závodů a stát se může všechno,“ krotí optimismus Wimmer.