Příbram před dvěma týdny útočila na první místo. Před tímto víkendem už chtěla být alespoň druhá. Jenže teď to ale vypadá, že se budou muset Příbramští spokojit ještě shorším umístěním.

Futsalisté SC 83 Příbram prohráli další důležitý duel vzápase sHotelem Kladno na jeho půdě. A dokonce nevstřelili poprvé v sezoně ani gól.

Příbramáci odjeli do Kladna pouze se dvěma hráči na střídání, což se na obrovském hřišti projevilo rychlým úbytkem sil.

Směr, kterým se bude souboj dvou celků zčela tabulky ubírat, naznačily už úvodní minuty. Nejprve příbramský Vitásek neproměnil sólo zpoloviny hřiště a domácí zprotiútoku šli do vedení. Poté hosté neproměnili pokutový kop. „Je to už čtvrtá penalta, kterou jsme vsezoně nedali a vždycky jsme pak prohráli,“ posteskl si kapitán týmu Josef Strejc.

Příbram dohrávala zápas bez zraněného Vitáska úplně bez chuti a bez nasazení.

Hotel Kladno – FC 83 Příbram 5:0

Poločas: 2:0. Příbram: Ondračka – Vitásek, Strejc, O. Machek, Roušar, Havelka, Bican.