Dopoledne přistála v Praze, odpoledne už bojovala na hřišti. Řeč je o Lucii Pressové. Jedné z opor týmu stačilo pouhých 44 sekund, aby se zorientovala na hřišti a postarala se o vyrovnání proti rezervě pražské Sparty. Stejná hráčka měla prsty i ve druhé brance Příbrami, která opět dorovnala krok s jejich soupeřem.

Po divoké první třetině už střílely góly pouze hráčky se žralokem na hrudi a došly si pro vítězství 6:2. Jednu z tref zaznamenala i Anna Davidová, která se jen zastřelovala, protože její hlavní představení přišlo o dvě hodiny později. S Panthers Praha a podtitulem Cirkus se hrál dlouho vyrovnaný zápas. Až v posledních deseti minutách základní hrací doby zlomily příbramské ženy odpor soupeře a zvítězily nakonec 8:3. Hattrickem v tomto zápase se blýskla 21letá hráčka.

„Oba dva zápasy holky suverénně dominovaly a určovaly tempo zápasů od první minuty. Precizní výkon v druhém zápase byl i pod dohledem trenéra Marka Roubíčka, který musel být hodně spokojen,“ uvedli Žraloci na sociálních sítích. Jejich ženy se rozloučí s kalendářním rokem 2022 duelem s rezervou extraligové Mladé Boleslavi, která je jejich nejbližším pronásledovatelem se čtyřbodovým odstupem.