Už dopoledne odstartovaly závody dětí na Dvořákově nábřeží, po obědě se pak začali chystat dospěláci. Nejdřív se konal Fitness běh pro ty, kteří ještě neuběhnou velkou vzdálenost. Uvidíme, kolik účastníků třeba hned příští rok uvidíme v hlavním závodě.

KrimiMix: Řidička se chtěla vyhnout zvířeti a narazila do stromu

Do toho se letos vydalo 245 běžců. Systémem start-cíl zvítězil David Gerych, který navíc vytvořil nový rekord časem 1:13,40 hod. „Sám jsem překvapený, jak rychlý to byl závod. Běželo se mi dobře, trať v Příbrami se mi líbila," řekl v cíli spokojený vítěz.

Mezi ženami prokázala nejlepší formu Blanka Šindelářová, která na náměstí přiběhla v čase 1:34,42 hodin.

Fotbalisté Spartaku Příbram na domácím hřišti v posledním kole sezony zvítězili nad Všenory 2:0 a slaví postup do krajského přeboru.
OBRAZEM: Spartak slaví postup do krajského přeboru

Hodně početná byla letos účast v závodě štafet. Přihlásilo se do něj 53 týmů, tedy dalších 212 běžců! Pro prvenství si doběhla čtveřice s názvem Tri klub junior ve složení Jan Skalička, David Eliáš, Petr Švarc a Matěj Placatka.