Do nominace na závod Českého poháru se probojovali Anna Kubová, Martin Zelenka, Antonín Dubský, Mikuláš Jobek a Matouš Havelka. Na tatami se však podívali pouze první tři jmenovaní. Jednoznačným tahounem týmu byla Anna Kubová, která potvrdila své kvality a zvítězila ve všech čtyřech duelech, do kterých zasáhla. Stoprocentní bilanci měl také Martin Zelenka, který zvítězil dvakrát, stejně jako Antonín Dubský, jenž absolvoval čtyři souboje.

Středočeši vedení příbramskou reprezentantkou procházeli turnajem dlouho bez zaváhání. V prvním souboji sice svedli tuhý boj s krajem Vysočina, který porazili 5:4, ale následně si poradili s Olomouckým krajem 6:3 a ve čtvrtfinále jednoznačně převálcovali Plzeňský kraj 8:1 a příbramáci přispěli k postupu do semifinále čtyři body. V boji o finále však narazili na Moravskoslezský kraj a po prohře 3:6 obhájili loňský bronz.

„Jsem především potěšena výkony našich členů, kteří patřili k oporám. Všichni si zaslouží pochvalu a poděkování za reprezentaci našeho oddílu,“ uvedla na oddílovém webu trenérka Eva Kubová.