Hrály proti sobě dva týmy ze spodku tabulky. Podle futsalisty Příbrami Vojtěcha Zákouckého šlo o vyrovnaný zápas: „My jsme udělali zbytečné chyby a dostali jsme góly. Naopak šance, kterých jsme měli dost, jsme nedali. Rozdíl byl hlavně v produktivitě. Herně bylo utkání vyrovnané.

Legie prohrávaly 0:2, ale do přestávky snížily na 1:2. „Ve druhé půli jsme hodně tlačili, měli jsme několik příležitostí a už jsem myslel, že zápas zlomíme,“ věřil Zákoucký. Jenže pak přišla další chyba, domácí šli sami na bránu a vedli 3:1. Následně vstřelili i čtvrtý gól. Na 4:2 snížil ještě hostující Venta, ale to bylo od Středočechů vše. „Tři góly jsme dostali do prázdné brány při power play,“ litoval příbramský futsalista.

Rozhodující moment přišel za stavu 4:1. „Pak ještě, když jsme nedali tři nebo čtyři dobré šance na začátku druhého dějství,“ připomněl Zákoucký. Jeho tým je polovině sezony ve druhé lize poslední.

„Do každého zápasu jdeme s tím, že budeme bojovat. Do soutěže jsme vstoupili s tím, že to chceme zkusit. Vím, že všechna mužstva trénují i třikrát v týdnu. My jsme všichni fotbalisté. Trénujeme jen během fotbalové sezony, jinak každý individuálně. Náš tým má hráčské složení z Prahy, Příbrami nebo Sedlčan. Jsme dost rozstrkaní,“ uvedl na pravou míru problémy mančaftu Vojtěch Zákoucký.

Futsal je pro fotbalistu skvělým doplňkovým sportem. „Soupeři nejsou individuálně lepší než my, ale oni mají secvičené signály, což je ve futsalu důležité. Fotbalově jsme lepší, ale hraje se futsal,“ pokrčil rameny příbramský hráč.

Legie hostí v pátek od 20.15 hodin Rapid Ústí n. L. „Rapid byl jeden z nejtěžších soupeřů první poloviny sezony. Dostali jsme tam pořádný debakl. Moc s bodovým ziskem nepočítáme, ale pokusíme se o něj,“ slíbil Zákoucký.

Baník Chomutov - Legie Příbram 6:2 (2:1)

Branky Příbrami: V. Zákoucký, Venta. Sestava Příbrami: Bohuněk – Kvasnica, Chytka, Venta, Valka, V. Zakoucký, M. Zákoucký, Dražan.