Dostat Tysona do České republiky nebylo vůbec jednoduché. „Organizace probíhala celý jeden rok. Nejprve jsme půl roku vyjednávali podmínky se samotným Mikem Tysonem a poté jsme půl roku zařizovali celou akci. Bylo to opravdu náročné, ale přiznám se, že to nakonec byl velký zážitek nejen pro mě, ale podle ohlasů, které momentálně dostávám, i pro fanoušky. Dává nám to energii do další práce,” přiblížil Větrovský.

Návštěva americké sportovní legendy vzbudila v České republice nejen obrovský zájem, ale i ohlas. „Byla to jedinečná akce. Nejen proto, že přijela legenda, kterou Mike Tyson bezesporu je, ale i proto, že lidé jsou zvyklí chodit na akce úplně jiného typu, ať už to jsou koncerty či sportovní utkání. Ale tohle byla akce, kdy americký boxer vyprávěl svou životní story,“ popsal Větrovský.

Podle jehož názoru se jedno z nejslavnějších jmen profesionálního ringu chovalo v Praze skvěle a lidé byli nadšení. „Ukázal, že je velký profesionál. Vyprávěl a odpovídal na otázky více než hodinu. Následně se fotil se čtyřmi stovkami fanoušků, takže si myslím, že akce byla úspěšná a lidé odcházeli spokojení,“ konstatoval.

Narážky, že Tyson v Praze příliš nechtěl mluvit, odmítá. „Víte, on toho má za sebou opravdu hodně. Možná, že na některé otázky, které se často opakovaly, pak už odpovídal krátce, ale tomu se nelze divit. Já osobně jsem ale nevnímal, že by měl nějaký problém a nechtěl by odpovídat. Celá akce se vydařila a já jsem moc rád,“ zakončil promotér akce.