Turnaje se zúčastnilo šest mužstev. Obhájce minulého ročníku KO Mongeo Podlesí, domácí AC Hluboš a hosté AC Return, FC Grants You Sharks, Alkoholika Drahlín a Česká pivnice Příbram.

Mužstva se utkala v jedné skupině systémem každý s každým, kdy za vítězství byly udělovány 2 body, za remízu 1 bod a za porážku 0 bodů. Kvalita turnaje byla patrná hned z úvodních utkání, kdy AC Hluboš těsně porazilo Sharks a Drahlínu se podařilo porazit obhájce z Podlesí. Tyto výsledky nasvědčovali tomu, že domácí budou chtít na jubilejním turnaji získat trofej největší. Když potom favorité turnaje Podlesí a Sharks znovu zaváhali ve svých zápasech s překvapivě silným týmem České Pivnice, bylo jasné že remíza v utkání Hluboš - Drahlín 2:2 bude pro domácí velmi důležitá a že si to o konečné první místo rozdají nejspíše tyto dva týmy.

Do vývoje turnaje ovšem zasáhly rozmary počasí. Před rozhodujícím utkáním mezi Hluboší a Podlesím zkropil hřiště asi hodinový vydatný déšť. A tak již unavená Hluboš na těžkém terénu podlehla posilněnému týmu Podlesí 7:4. V tuto chvíli už záleželo jen na tom jak se ke svému poslednímu utkání postaví Drahlín. Na všech týmech již byla vidět únava a nejinak tomu bylo i u Drahlína, který podlehl Sharks 6:0. A tak bylo jasno o celkovém vítězi, kterým se díky lepšímu skóre nakonec stali pořádající AC Hluboš. V poslední utkání turnaje pak Podlesí porazilo AC Return a zajistilo si tak konečné třetí místo.

"Turnaj opět nabídl spoustu pěkných utkání, které výborně odřídili Jaroslav Pakosta a Marek Soukup. Za což jim patří velký dík. Nebylo to v tomto počasí nic jednoduchého." říká hlavní pořadatel Jan Peták. "Jednalo se opět o povedenou akci, kdy se diváci určitě nenudili. Za vše pak hovoří 84 vstřelených branek s průměrem 5.6 branky na zápas." dodává. Nejlepším střelcem turnaje se stal Dan Petráň (Podlesí) s 9 vstřelenými brankami. Nejlepším brankářem pak Roman Krýsl z AC Hluboš a nejlepším hráčem se stal bavič Karel Štefány z Drahlína.

"Určitě bych chtěl ještě jednou poděkovat všem týmů, divákům, rozhodčím, sponzorům, pořadatelům a obci Hluboš. Zvláště pak místním dobrovolným hasičům, kteří se postarali o zajištění osvěžení jak formou vody na osvěžení tak i perfektním cateringem, který vydržel až do brzkých ranních hodin." hodnotí Jan Peták. "Letošní turnaj byl výjimečný dvěma jubilei a proto už se těšíme na další ročník. Večerní oslavy to jen potvrdili."
Jan Peták