Začátek zápasu patřil Blanensku, jehož hráči uzamkli domácí tým na jeho polovině. Příbramská defenziva odolávala soupeři deset minut, ale pak našel před brankou Krška osamoceného Paděru, který se nemýlil. Inkasovaný gól paradoxně Příbrami pomohl a vzápětí mohl po chybě Blanenska v rozehrávce srovnat Štochl, ale v tutové šanci selhal, stejně jako o chvíli později na druhé straně Krystl. Domácí se ale vyrovnání přeci jen dočkali, když kapitán Tošovský využil ve 21. minutě trestný kop, čímž zároveň stanovil poločasové skóre. „Snažil jsem se najít skulinku a vyšlo to,“ řekl ke gólovému momentu Tošovský.

Po změně stran mohla Příbram ihned otočit skóre, ale Pohořálek trefil pouze břevno. Udeřilo tak na druhé straně. Ve 36. minutě si po rohu našel míč Paděra a krásným volejem vymetl šibenici. Domácí se snažili, ale další vyloženou šanci si nevypracovali. Rozhodující momenty duelu přišly ve 45. a 46 minutě, kdy blanenský Havlíček přidal třetí a čtvrtý gól. „Pak už to pro nás bylo velmi těžké,“ přiznal brankář Marek Branžovský. V závěru ještě zvýraznili příbramskou porážku Sedlák a muž zápasu Paděra na 1:6.

Příbram – Blanensko 1:6 (1:1). Branky: 21. Tošovský – 10., 36. a 58. Paděra, 45. a 46. Havlíček, 56. Sedlák.
Příbram: Branžovský – Holý, Drašnar, Dražan, Tošovský, Pohořálek, Sandr, Štochl, Rom, Kunc, Junek, Mezera, Havelka.