„Sezona se vydařila, především proběhla bez problémů. Podařilo se nám ustálit počet týmů, kterých máme dohromady šestnáct, osm v každé soutěži. Jsme tedy spokojeni a věříme, že přilákáme do našich soutěží další týmy a rozšíříme základnu sportu, ve kterém jsme momentálně absolutně nejlepší. Pro jaro nechystáme žádné převratné novinky, ale chceme se věnovat zdokonalení současného formátu soutěže,“ řekl místopředseda soutěže Lukáš Trnka.

Celkovým vítězem sezony s pořadovým číslem 82 se stal Dream team, který nasbíral dohromady 50 bodů. Prvenství zajistil již tři kola před koncem, kdy definitivně zlomil odpor nejbližších pronásledovatelů, kterými byly celky Proradost 1999 a Union Brdy, jež skončily na druhém a třetím místě.

Nejméně se naopak dařilo celku FC Walkers, který s pouhými čtyřmi body obsadil poslední osmou sestupovou a své místo přepustil vítězi druhé ligy AC Return, jehož hráči se tak na jaře budou konfrontovat s elitou příbramské malé kopané.

Rozdáno bylo rovněž celkem deset individuálních ocenění. V první lize jich nejvíce posbírali hráči Dream teamu, ve druhé lize pak Tukani.

Přehled individuálních ocenění

Nejlepší hráč 1. ligy: Lukáš Rom – Dream tým

Nejlepší hráč 2. ligy: Vojtěch Ptáček - Tukani

Nejlepší střelec 1. ligy: Ondřej Slačík (28 branek) - Proradost

Nejlepší střelec 2. ligy: Vojtěch Ptáček (34 branek) - Tukani

Nejlepší asistent 1. ligy: Lukáš Rom – Dream team, Jan Riegl – Union Brdy, David Sandr – Rychlý válec (všichni 18 asistencí).

Nejlepší asistent 2. ligy: Tomáš Havelka (25 asistencí) - Tukani

Nejlepší brankář 1. ligy: Libor Zrostlík – Dream team

Nejlepší brankář 2. ligy: Vilém Potůček – Aspoň jednoho

Nejlepší rozhodčí: Marek Soukup

Cena za přínos malé kopané: Jan Peták