Viva první poločas naprosto nezvládla. Přeloučtí Mazáci ji svým výkonem naprosto zaskočili, to ovšem nebyla jediná příčina. „Hlavní problém byl v našem výkonu. Chyběl nám pohyb a úplně jsme to podcenili. Sice jsme trefili asi tři tyče, ale soupeř byl ve všech ohledech lepší a dokázal trestat naše chyby. Z toho vyplynulo skóre, které bylo naprosto hrozivé,“ narážel na šest inkasovaných branek v síti svého týmu. Marek Branžovský.

Celkový dojem z úvodní části utkání nezměnily ani dva zásahy, o které se postarali Drašnar s Rieglem. O přestávce tak bylo v domácí kabině pořádně rušno. „Zcela výjimečně jsem zvýšil hlas. Museli jsme si hodně věcí vyříkat, protože takhle to dál nešlo,“ řekl jasně Branžovský, jehož slova zabrala. „Druhý poločas byl už z naší strany lepší. Plnili jsme stanovenou taktiku, dobře jsme bránili a začali se prosazovat i v koncovce,“ popsal hrající trenér příbramského celku.

A podařilo se to pětkrát. Ke stíhací jízdě zavelel Kočí, který po přestávce zaznamenal dvě branky. Podruhé se prosadil rovněž Drašnar a jednou trefou pomohli k vydřenému vítězství také Řezáč a Luboš Kunc. „Ubojovali jsme to, ale tři body se počítají,“ oddechl si Branžovský.

Viva tak prodloužila vítěznou šňůru už na osm utkání a na čele tabulky má dvoubodový náskok na druhé Třebusice.

Viva Příbram – Mazáci Přelouč 7:6 (2:6)

Branky: Kočí 2, Drašnar 2, Riegel, Kunc Luboš, Řezáč – Janecký 3, Vančura 2, Sůra.

Viva Příbram: Solnař, Trefný, Riegel, Branžovský, Drašnar, Kočí, Řezáč, Zykán, Kunc Luboš.