PŘEBOR II. TŘÍDY - MUŽI

Skupina A
3. a 4. kolo:
Odolena Voda – Brandýs n. L. 1:3, 0:3, Benátky n. Jiz. B – Roztoky 3:0, 2:3, VK Nymburk – Ml. Boleslav B 1:3, 3:1, Milovice – Lysá n. L. 1:3, 0:3.
1. Lysá n. L. 4 3 1  11:5  7
2. Roztoky u Prahy 4 3 1   9:6  7
3. Benátky n. J. B 4 2 2   9:6  6
4. Brandýs n. L. 4 2 2   7:7  6
5. Nymburk 4 2 2   8:9  6
6. Ml. Boleslav B 4 2 2   7:8  6
7. SPP Odol. Voda 2 0 2   1:6  2
8. Milovice 2 0 2   1:6  2

Skupina B
3. a 4. kolo:
Kostelní Lhota – Zruč n. S. 3:2 1:3 Týnec n. S. – Vlašim 3:1 3:1 Sedlčany – Poříčany 3:2, 0:3, Kutná Hora – Kolín 3:2, 3:2.
5. a 6. kolo: Poříčany – Kutná Hora 0:3 0:3, Vlašim – Sedlčany 3:0, 3:0, Zruč n. S. – Týnec n. S. 2:3 3:1, Poděbrady – Kostelní Lhota 3:0, 3:0.
1. Týnec n. S. 6 5 1  16:8  11
2. Vlašim 6 4 2  14:9  10
3. Poděbrady 4 4 0  12:2   8
4. Kutná Hora 4 4 0  12:4   8
5. Zruč n. S. 6 2 4  12:14  8
6. Kostelní Lhota 6 1 4   7:17  7
7. Poříčany 6 1 5   6:15  7
8. Sedlčany 6 1 5   3:17  7
 9. Kolín 4 2 2  10:6   6

Skupina C
3. a 4. kolo:
Hořovice – Kladno 3:2, 3:0, Komárov – Loko Rakovník 3:2, 2:3 VK Rakovník B – Slaný 2:3, 3:1, Beroun – Dobříš 2:3, 0:3.
5. a 6. kolo:
Slaný – Beroun 0:3, 3:0, Loko Rakovník – VK Rakovník B 3:0 3:0, Kladno – Komárov 0:3 2:3, Tuchlovice B – Hořovice 1:3, 0:3.
1. Loko Rakovník 6 5 1  17:7   11
2. Komárov 6 5 1  17:11  11
3. Hořovice 6 4 2  14:9   10
4.VK Kladno 6 2 4  10:12   8
5. Slaný 6 2 4  11:14   8
6. VK Rakovník B 6 2 4  10:15   8
7. Dobříš 4 3 1  11:7    7
 8. Beroun 4 1 3   5:9    5
9. Tuchlovice B 4 0 0   1:12   4

PŘEBOR II. TŘÍDY - ŽENY

Skupina A
3. a 4. kolo:
Roztoky B – Čelákovice 3:1, 3:1, Kralupy B – Odolena Voda 3:2, 3:0, Benešovská – Nymburk 0:3, 0:3 Neratovice B – Roztoky A 0:3 1:3.
1. Loko Nymburk 4 4 0  12:2   8
2. Roztoky B 4 4 0  12:3   8
3. Roztoky A 4 2 2   9:7   6
4. Kralupy B 4 2 2   8:8   6
5. VK Benešovská 4 2 2   6:9   6
6. Neratovice B 4 0 4   2:12  4
7. SPP Odol. Voda 2 0 2   2:6   2
8. Čelákovice 2 0 2   2:6   2

Skupina B
3. a 4. kolo:
Dobřichovice C – Beroun 3:1 3:0, Dobříš – Komárov B 0:3, 0:3, Slaný – Zdice A 1:3, 3:1, Zdice B – Dobřichovice B 0:3, 0:3, Nové Strašecí – Nučice 2:3, 2:3.
5. a 6. kolo: Nučice – Dobřichovice C 0:3, 1:3, Dobřichovice B – Nové Strašecí 3:1, 3:0, Zdice A – Zdice B 3:0, 3:0, Komárov B – Slaný 3:0, 3:1, Beroun – Dobříš 0:3, 3:0.
 1. Komárov B 6 6 0  18:1   12
2. Dobřichovice B 6 6 0  18:2   12
3. Zdice 6 5 1  16:4   11
4. Nučice 6 4 2  13:10  10
5. Dobřichovice C 4 4 0  12:2    8
6. Slaný 6 1 5   6:16   7
7. Beroun 6 1 5   4:15   7
8. Dobříš 6 1 5   3:15   7
 9. Zdice B 6 0 6   0:18   6
10. Nové Strašecí 4 0 4   5:12   4