Viva se přitom v zápase musela obejít bez svého hrajícího trenéra Marka Branžovského a také bez dvou největších hvězd Řezáče s Kočím. „Měli jsme k dispozici pouze šest hráčů do pole, takže jsme oproti minulým kláním museli trochu hýbat se sestavou, ale máme kvalitní, vyrovnaný kádr a poradili jsme si s tím dobře,“ mínil Ondřej Drašnar.

Jeho slova se potvrdila už v prvním poločase, po kterém příbramští futsalisté vedli 3:1. „Rozhodující byl ovšem nástup do druhé půle, kdy jsme ještě zlepšili naši koncovku a rychle nasázeli pět branek. Poté jsme už zápas kontrolovali a dovedli ho do úspěšného konce,“ poznamenal Drašnar, který se na vysokém vítězství podílel čtyřmi brankami. „Jde o práci celého mužstva. Já jsem jen stál tam, kde bylo potřeba,“ tvrdil.

Kromě Drašnara se na desáté výhře v řadě podíleli dvougóloví Riegel s Jakubem Kuncem, a také Suchý, Havelka a Hausleitner, který završil nejen skóre zápasu, ale také vstřelil jubilejní branku příbramského celku v letošní sezoně, která měla číslo 100. „Za to mu děkuje nejen vedení, ale především pokladník,“ řekl s úsměvem Drašnar, který věří, že celému týmu vydrží momentální skvělá forma co nejdéle. „Bude hodně záležet na tom, v jaké sestavě se budeme scházet. Určitě ale můžeme sérii ještě prodloužit. Když by se nám dařilo, všechno by se rozhodlo v posledním kole, kdy hostíme Třebusice, konkurenta v boji o první příčku,“ dodal Drašnar.

V dalším kole čeká Vivu opět soupeř ze Slaného, tentokrát nastoupí proti MCE.

Viva Příbram – R.S.C. Čechie Slaný 11:3 (3:1). Branky: Drašnar 4, Riegel 2, Kunc Jakub 2, Suchý, Havelka, Hausleitner – Řehák 2, Hrůnek.
Viva Příbram: Solnař, Riegel, Jakub Kunc, Havelka, Suchý, Hausleitner, Drašnar.