Loňské vítězky zažily stoprocentní víkend teprve podruhé v sezoně, nicméně výlet do Prahy se jim podařil ve všech ohledech. V obou zápasech deklasovaly nejprve béčko prvoligové Sparty a následně Cirkus.

První výhru řídila především Lucie Novotná. Sama fandí Slavii a tak proti sparťanským hráčkám měla o motivaci postaráno. Nakonec v roli režisérky zapsala čtyři gólové přihrávky, ke kterým přidala i jeden gól. Úspěšnou premiéru zažila 20leté Zuzana Tomková, jež se při premiéře dostala mezi střelkyně. Druhé utkání proti Panthers se neslo v podobném duchu a Žraločky tentokrát rozcupovaly soupeře 8:0.

Florbaloví Žraloci zažili stoprocentně úspěšný víkend
Drahá Špačkova premiéra. Žraloci rozcupovali soupeře

„Konečně jsme na zápasy přijely v nabité sestavě a snad poprvé se nám zadařilo na plné čáře. Od všech holek opravdu skvělý a bezchybný výkon. Premiéru za Žraločky si odbyla Zuzka Tomková, která dokonce v prvním zápase vstřelila gól, z čehož mám velkou radost. Odměnou za skvělou práci na hřišti nám byly dvě vysoké výhry. Gólmanka Klára Voříšková se v obou zápasech blýskla čistým kontem. Doufám, že na výhry navážeme na dalším turnaji v Sedlčanech,“ uvedla kapitánka Kristýna Lukešová. V polovině března jí spolu s týmem čeká pořádání.

3. liga žen

Příbram – Sparta B 9:0
Příbram – Panthers Praha Cirkus 8:0