Ve dvou tříhodinových seminářích zkušená lektorka provede účastnice současnou právní úpravou v oblasti účetnictví a daní, rozšíří jejich znalosti účetních
operací v malém a středním podnikání včetně účtování odvodů a daní vůči státu a tréninkem si začínající podnikatelky osvojí praktickou dovednost účtování standardních účetních případů pro malé a střední podnikání.

V dalších hodinách semináře odbornice poradí, jak budovat image podnikatelky. „Půjde o výběr vhodného image ve vztahu k typu podnikání, o pozitivní a negativní image, trénink verbální komunikace a podobně. Nezapomeneme ani na neverbální komunikaci, tedy řeč těla, gestiku, protože teprve komplex všech projevů vytváří důležité předpoklady úspěšného podnikání,“ uvedly organizátorky.

Semináře „Jak dál?“ se uskuteční 15. května a 22. května, oba vždy od 17 do 20 hodin v přednáškovém sále Kulturního domu v Příbrami. Díky finanční podpoře ministerstva průmyslu a obchodu je do obou seminářů vstup zdarma. Podnikatelky se mohou přihlásit na čísle 777 269 898.