deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Po erupci sopky přibylo mrtvých: Počet obětí erupce indonéské sopky Merapi stoupl na 22. Záchranáři dál pohřešují jednoho člověka.
Válka na Blízkém východě může ohrozit svátky: Polarizace společnosti výrazně zvyšuje riziko teroristického útoku v Evropské unii během svátků, řekla eurokomisařka.
Pobaltské státy nesouhlasí s blokádou hranic: Velvyslanci vyjádřili Varšavě diplomatický protest kvůli blokádě polských dopravců na polsko-ukrajinských přechodech.
Peníze pro Ukrajinu: Kyjev se dohodl se Světovou bankou, že na sociální dávky obdrží 1,2 miliardy dolarů.
Rusové by mohli být na OH: Sportovní lídři vyzvali MOV, aby umožnil start Rusů pod neutrální vlajkou.
K nehodě vozidel letěl vrtulník: Na Novojičínsku se srazila dvě osobní auta, Zraněnou ženu transportoval vrtulník, muž také skončil v péči lékařů.
Ukrajinci měli zasáhnout ruský letoun: Ukrajinské letectvo zničilo u Hadího ostrova ruský bombardér Su-24, který se snažil zaútočit na Ukrajinu.
Lidé zemřeli po náletech: Nejméně 45 lidí zabily izraelské nálety na obytné domy v Dajr Balahu v centrální části Pásma Gazy.
Policie chce změny pro hlášení nehod: Dopravní policie usiluje o zvýšení hranice škody, při které musí účastníci dopravní nehody oznamovat kolizi policistům.
Ruští vojáci jsou v strašných podmínkách: Příbuzní ruských vojáků si stěžují na podmínky, v nichž jsou Rusové u Avdijivky.
Zdražování potravin není překvapivé: Podle analytiků je prostor vlády k ovlivňování trhu velmi omezený.
Zasahuje se u požáru budovy: V Náměšti na Hané došlo k zahoření stropní trámové konstrukce. Zasahuje pět jednotek hasičů.
Pražská burza znovu rostla: Index PX dnes stoupl o 0,13 procenta na 1399,27 bodu. Nahoru ji táhly akcie ČEZ a Komerční banky.
Jednání školské tripartity se neshodlo: Po jejím jednání to novinářům řekl ministr školství Mikuláš Bek.
Tramvaj srazila tři chodce: Nehoda se stala na Národní třídě v Praze. Na místě jsou všechny složky IZS. Dva lidé jsou ve vážném stavu.
Zemřel Josef Vacenovský: Bývalý fotbalista zemřel ve věku 86 let, informoval klub Dukla Praha.
Izraelské síly postupují: Izraelské jednotky už podle jednoho z generálů dorazily do centra města Chán Júnis na jihu Pásma Gazy.
Komplikace pro Sberbank: Správkyně Sberbank CZ nemůže přistoupit k výplatě věřitelů, kterou plánovala na půlku prosince. Jeden podal odvolání.
Trestanci bojují ve válce: Rusko do války na Ukrajině poslalo přes 100 tisíc odsouzených mužů.
Vláda bude jednat o památkách: Kabinet ve středu projedná návrh na prohlášení nových národních kulturních památek, oznámil dnes.
Sedm českých interpretů bojuje o Eurovizi: Mezi finalisty jsou Aiko, Elly, Gianna Lei, Lenny, MYDY, Tom Sean a Tomas Robin.
Hasiči likvidovali požár garáže: Oheň zachvátil stavbu v Ústí nad Labem, shořelo i zaparkované vozidlo. Zranili se dva lidé.
Rakety zasáhly Izrael: Několik lidí dnes utrpělo zranění po zásahu střepinami z raket odpálených bojovníky teroristického hnutí Hamás.
Ceny potravin se zvýšily: V říjnu byly proti loňskému lednu o pětinu vyšší. Svaz neočekává, že se do cen promítnou změny v DPH.
Situace s hraboši se zhoršuje: Kalamita s přemnoženými hraboši v Česku neutichá. Odborníci v listopadu sledovali rozvoj populace škůdců.