JEDNOTLIVCI – DOSPĚLÍ

Martin Boubal – CK Příbram – cyklistika – vítěz celkem 31 závodů, vítěz Giant ligy, vítěz etapových závodů Lidice 2019, RBB Tour jižní Čechy, 2. místo v celkovém pořadí Českého poháru na silnici 2019, člen družstva, které skončilo v celkovém hodnocení Českého poháru na 2. místě

Ladislav Gengel – HC Příbram – hokej – zkušený hráč, kapitán A týmu mužů, který ve 22 odehraných zápasech za HC Příbram získal 46 bodů v kanadském bodování a svými zkušenostmi je výraznou osobností příbramského týmu

Jaroslav Chlouba – HC Příbram – hokej – ačkoliv nováček v příbramském A týmu mužů, v 34 odehraných zápasech za HC Příbram získal 48 bodů v kanadském bodování

Monika Hergetová – bez klubové příslušnosti – elektronické šipky- vítězství ve finálovém turnaji Středočeského kraje a Prahy, vítězství na mistrovství České Republiky 2019, 2. místo na turnaji Evropské šipkové organizace v Košicích, 3.místo v celkovém českém žebříčku za rok 2019, účast v ženském reprezentačním týmu České republiky (6 žen) na mistrovství Evropy v Itálii v Caorle

Martin Holan – SK Spartak Příbram – fotbal – brankář A týmu dospělých, dvojnásobný fotbalista roku Spartaku Příbram

Jan Hostička – 4timing Příbram – běh – absolutní vítěz prestižního běžeckého seriálu Kopec – seriál běhů do kopce v Praze a okolí, v konkurenci 637 běžců

Martin Macík – Big Shock Racing Sedlčany – dálkové rallye – vítěz závodu Baja Poland, 2. místo v semi-Dakaru 2019, účastník 54. ročníku Rallye Šumava – Klatovy (zúčastnil se se speciálně upraveným traktorem)

Matěj Novák – WildHouse – surfing – jeden z český jezdeců v disciplíně Bigwave Surfing, na profesionální úrovni se pohyboval také ve snowboardingu, kde se stal dvojnásobným mistrem České republiky a několik let patřil do reprezentačního týmu

Lucie Pudilová – KBC Příbram – MMA – jediná česká zástupkyně v nejprestižnějším seriálu zápasů organizace UFC

Jan Rezek – 1. FK Příbram – fotbal – kapitán a vůdčí osobnost 1. FK Příbram

Karel Turek – bez klubové příslušnosti – silový sport – benchpress – mistr světa v benchpress pro rok 2019 v kategorii master 1 (věk od 40-50 let, váha do 100 kilogramů), držitel evropského rekordu (200 kilogramů)

Tomáš Zikmund – Triatlon team Příbram – triatlon – mistr České republiky ve sprint triatlonu, 1. místo v celkovém pořadí v kategorii K23 v Aquatlonu, 3. místo v celkovém pořadí Českého poháru v aquatlonu, 32. místo na mistrovství světa v závodě jednotlivců a 12. místo na mistrovství světa v závodě štafet, 37. místo na mistrovství Evropy

JEDNOTLIVCI – MLÁDEŽ

Tereza Bodnárová – JUDO Příbram – judo – mistryně České republiky v kategorii dorostu, vítězka Poháru nadějí Olomouc, 3. místo mistrovství Evropy ve Varšavě, účast na mistrovství světa v Almaty (Kazachstán), 2. místo Cadet European Judo Cup Teplice, 3. místo Cadet European Judo Cup Tula (Rusko), 5. místo Cadet European Judo Cup Berlín, 7. místo Cadet European Judo Cup Záhřeb, 7. místo Cadet European Judo Cup Berlín, 2. místo na Judo Show Cup (slavnostní vyhlášení) v kategorii Dorostenec roku 2019

Klára Čechová – SK Sporting Příbram – frisbee - vítězka mistrovství Evorpy U17, 3. místo na venkovním mistrovství České republiky mix, 3. místo na juniorském mistrovství České republiky žen

Daniel Drašnar – SK Spartak Příbram – fotbal – kapitán dorosteneckého družstva, který se v průběhu podzimu stal hráčem základní jedenáctky mužstva dospělých

David Eliáš – SK Tri klub Příbram – multi sport – trojnásobný mistr České republiky v běhu na lyžích a vítěz Českého poháru 2019, mistr České republiky v biatlonu, 2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru 2019 v biatlonu

David Eršil – reprezentant v racketlonu – 2. místo na mistrovství světa kategorie U16 (jednotlivci i družstva), 2. místo ve světovém žebříčku kategorie U16

David Fabián – Bez klubové příslušnosti – trial – 2. místo v mezinárodní mistrovství České Republiky, 2. místo na mistrovství Španělska

Natálie Fraňková - Triatlon team Příbram/ SK Tri klub Příbram – triatlon - 3. místo na žákovském mistrovství České republiky v triatlonu, aquatlonu, 3. místo LODM Jablonec

Luboš Hanus – aerobik studio Dvojka Sedlčany – sportovní aerobik – juniorský mistr České Republiky, Evropy i světa, 2. místo v týmových soutěžích na mistrovství České republiky i světa, 3. místo na mistrovství Evropy

Kevin Huňa – 1. FK Příbram – fotbal – nejlepší žák 1. FK Příbram, reprezentant České republiky U14 a U15

Emílie Chrastinová – SK Sporting Příbram – hod oštěpem – žákovská mistryně České republiky v hodu oštěpem žáci (v osobním rekordu 41.96 metrů)

Natálie Malkusová – BIOS fit – gymnastický aerobik – vítězka republikového finále II. VT gymnastického aerobiku

Jan Mašek – Pankration gym – MMA – mistr České republiky, člen reprezentace České republiky, účastník mistrovství světa v Římě

Veronika Novotná - PK Příbram - moderní pětiboj – vítězka mistrovství Evropy juniorů- závod dvojic v moderním pětiboji ; 3. místo na mistrovství světa juniorů - závod dvojic v moderním pětiboji, vítězka 17. Memoriál Milana Kadlece (MČR) junior - jednotlivec

Theodora Oudová – STG Příbram – OCR běhy (překážkové terénní běhy) – čtyřnásobná vítězka a dvakrát stříbrná v mezinárodních závodech Spartan race, nominována jako jediná dívka za centrální Evropu na mistrovství Světa v USA v Los Angeles, kde obsadila celkové 5. místo

Julie Pejšová – HC Příbram – hokej – nejlepší brankářka na mistrovství Evropy U16 konaném v Příbrami, 4. místo v hodnocení brankářek na mistrovství světa žen U18

Bára Placatková – SK Sporting Příbram – atletika - 2. místo na mistrovství České republiky juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze(3000 metrů)

Tereza Placatková – SK Sporting Příbram – atletika – vítězka mistrovství České republiky žáků a žákyň, 2. místo mistrovství České republiky v přespolním běhu dorostenců, dorostenek a starších žáků

Tomáš Reissmüller – PK Příbram – plavání – juniorský mistr České republiky na 5 a 10 kilometrů v dálkovém plavání, 2. místo na mistrovství České republiky na 1500m volný způsob, vítěz celkového pořadí Českého poháru v dálkovém plavání v kategorii juniorů, 22. místo na mistrovství Evropy juniorů v dálkovém plavání

Jan Skalička – SK Sporting Příbram – atletika – mistr republiky, vítěz silničních běhů Běchovice – Praha , Příbramský půlmaraton, Brdská 25

Petr Šmejkal – bez klubové příslušnosti – horská kola (disciplína downtown) – 7. místo v celkovém hodnocení Czech downtown series v kategorii juniorů do 18 let, 3. místo v kategorii downhill sjezd bez řetězu, 47. místo v závodě Svatohorský downtown (muži)

Marie Šmolíková – SK Sporting Příbram – frisbee - vítězka mistrovství Evorpy U17, 3. místo na venkovním mistrovství České republiky mix, 3. místo na juniorském mistrovství České republiky žen

Matěj Šolc – SK Sporting Příbram/USK Praha – vítěz letní olympiády dětí a mládeže (1 500 metrů žáci), vítěz mistrovství České republiky žáků a žákyň (1 500 metrů), vítěz mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze

Natálie Štrofová – Pneualu team – Horská kola – celková vítězka v KPŽ v kategorii 6-7 let

Michal Švarc – SK Tri klub Příbram – triatlon – 3. místo celkově v Českém poháru

Jakub Ureš – VK Euro Sitex Příbram – volejbal – 4. místo na mistrovství světa s reprezentačním výběrem

Nikol Vesecká SK Tri klub Příbram – multrisport – mistryně České Republiky v duatlonu

DRUŽSTVA – DOSPĚLÍ

Big Shock Racing Sedlčany – dálkové rallye – tým pravidelně a úspěšně reprezentuje region na Dakaru a dalších motoristických etapových závodech

Jan a Pavel Boukalovi – BO Motor Oil – sidecarcross – 3. místo v celkovém hodnocení mezinárodního mistrovství České Republiky, 26. místo v celkovém hodnocení seriálu závodů mistrovství světa

CK Příbram – cyklistika muži – 2. místo v celkovém hodnocení Českého poháru

HC Příbram – hokej ženy – mistryně extraligy

Sidecar Huml – SMF – motosport – 2. místo v celkovém hodnocení mistrovství Evropy závodů do vrchu FIM, 2. místo v celkovém hodnocení mistrovství Německa závodů do vrchu DB

DRUŽSTVA MLÁDEŽ

Aerobik studio Dvojka Sedlčany – sportovní aerobik – juniorské trio (Kadlecová, Zelenková, Hanus) – 2. místo na mistrovství České republiky, 3. místo na mistrovství Evropy, 2. místo na mistrovství světa

SK Aerobic Oxygen Příbram – fitness step aerobic – kadetský tým (11-13 let) – 2. místo na mistrovství České republiky, 3. místo na mistrovství Evropy, 3. místo na mistrovství světa

SK Aerobic Oxygen Příbram – fitness step aerobic – juniorský tým (14-16 let) – mistr České republiky, 3. místo na mistrovství Evropy, 3. místo na mistrovství světa Příbram Bobcats U19 – americký fotbal (flag fotbal) – mistr České republiky

SK Spartak Příbram U15 – fotbal – 2. místo v krajském přeboru

VK Euro Sitex Příbram kadeti – volejbal – 2. místo v extralize

NEJLEPŠÍ TRENÉR

Kristýna Faktorová – Aerobik studio Dvojka Sedlčany – sportovní aerobik – stojí za medailovými úspěchy oddílu v závodech mistrovství světa i Evropy

Martin Kubát – SK Spartak Příbram – podílí se na výchově nejmladších hráčů Spartaku Příbram

Zdeněk Míka – SK Spartak Příbram – fotbal – má zásluhu na vysoké výkonnosti a zlepšování dovednosti fotbalistů divizního staršího dorostu

David Musil – TJ Slavoj Obecnice – fotbal – Velký podíl na rozvoji mládeže TJ Slavoj Obecnice

Jan Prokop – TJ Baník Příbram – oddílový trenér dívčích mládežnických kategorií ve volejbalu, své svěřenkyně dovedl k řadě úspěchů i do reprezentace

Radek Souček – STG Příbram – OCR terénní běh, fitness – trenér juniorky Theodory Oudové

Jiří Straka – JUDO Příbram – judo – trenér starších žáků, dorostenců a juniorů v oddíle JUDO Příbram, trenér Terezy Bodnárové

Lucie Starková, Lenka Chlebnová, Daniela Kvídová – SK Aerobic Oxygen Příbram – fitness step aerobic – dovedly své svěřenkyně k celkem šesti medailím z mistrovství České republiky, mistrovství Evropy a mistrovství světa

Jan Tlačil – HC Příbram – hokej – strůjce prozatímního úspěšného působení A mužstva ve druhé hokejové lize

NEJLEPŠÍ SPORTOVEC HANDICAPOVANÝ

Šimon Bambam – VK Příbram - člen družstva Kadeti (extraliga 2. místo), Šimon se narodil jako neslyšící se stoprocentní ztrátou sluchu, v roce 2003 jako sedmnáctiměsíčnímu voperovali kochleární implantát, Šimon je současně člen reprezentace neslyšících a dokonce nakoukl i do juniorské reprezentace

Tomáš Mošnička – multisportovec – vítěz silničního Českého poháru v handbike

Jan Tománek – paratriatlon – 2. místo na mistrovství světa v 70.3 Ironmanu v Nice, 3. místo na mistrovství světa v paraduathlonu v Pontevedře