více >>

Svátek seniorů Příbram 2017

Akce již skončila

Kafíčko, koncerty a doprovodný program. Příbramští senioři budou opět po roce slavit!

Zpěváci Marcel Zmožek, Heidi Janků, Standa Hložek a bavič Milan Pitkin. Tito a mnozí další vystoupí v Příbrami na počest našich starších spoluobčanů u příležitosti Mezinárodního dne seniorů. Zábavné odpoledne s bohatým doprovodným programem proběhne na příbramském náměstí 17. listopadu v sobotu 30. září.

Vloni se Mezinárodní den seniorů v Příbrami slavil vůbec poprvé. Akce měla velký úspěch, proto ji město Příbram zopakuje i letos. „Pojďme si všichni společně užít hezké odpoledne, poveselit se a popovídat u kafíčka,“ zve místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková s tím, že se jedná o výjimečnou příležitost, kdy se mohou sejít a pobavit nejen senioři, ale společně s nimi i jejich rodiny a přátelé.

Na akci se bude rovněž prezentovat Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, kdy bude v rámci doprovodného programu prezentovat své služby pro seniory, aktivizační činnosti, kompenzační pomůcky, výrobky klientů z Domova seniorů, fotografie z akcí pro klienty. Součástí stánku Centra bude i sociální poradenství zaměřené na seniory.

Začátek programu je ve 14 hodin, moderuje Zbyněk Loucký a záštitu nad akcí převzalo město Příbram.

30. 9.  (13:50–17:00)
Tyršova 108, Pribram
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT