Pořadatelé pro děti připravili bohatý program - dětskou diskotéku, nejrůznější soutěže, bohatou tombolu a nechyběla ani soutěž o nejhezčí masku. Celé odpoledne moderovala Jana Jeníková, o hudební stránku se staral DJ  Miloslav Šmerda. Součástí programu byla i finanční sbírka na malého Maxima Vaška. Za celé odpoledne se podařilo vybrat částku kolem 39 tisíc, která však ještě není konečná.

„Karneval se povedl a navíc se mi po jeho skončení ozvala jedna paní s oznámením, že by ráda dorovnala částku na 40 000 korun. Paní nechce být jmenována, což samozřejmě vždy plně respektuji,“ řekla předsedkyně spolku Jana Puklová Havelková s tím, že následně se jí ještě ozvala další dárkyně a celková částka se vyšplhala na rovných 50 tisíc korun. „Děkuji moc i Monice Černé za další dorovnání částky,“ dodala.

Navíc přímo na karnevale byla ještě předána další částka ve výši 60 tisíc korun. „Tu přislíbil pan Peterka, za což mu samozřejmě také velice děkujeme,“ dodala předsedkyně spolku Jana Havelková. Nakonec se tedy pro Maxima vybralo 110 tisíc korun, které půjdou na transparentní účet pro Maxima na úhradu rehabilitace TheraSuit.

Klára Ctiborová