Hospůdka byla takřka na prasknutí, muzikanty přišli podpořit kamarádi a známí nejen zpěvem, ale někdo se přidal i se svým hudebním nástrojem.

Podle kostýmů se u kapely dá přesně poznat, co hraje nejraději. Jejich zálibě v zejména staropražských písních odpovídá i nástrojové složení housle, akordeon, kytara a basa. Není to tak dlouho, co se ke kapele přidala i výborná zpěvačka.

"Kapela začala aktivně hrát v jedné příbramské hospodě asi před osmi roky ve složení pouze harmonika s kytarou pouze lidová hudba.Zhruba po dvou letech přišel šikovný houslista, který muziku velmi obohatil a zhruba po dalším roce se přidal baskytarista. Tehdy už existoval název Cirkus Hulata, ale ještě si tak kapela oficiálně neříkala. Byla to spíše taková legrace nebo recese, protože velkou část našeho repertoáru tvořily písně ze staré Prahy," řekl k začátkům kapely akordeonista Robert Nusl.

Kapelu před několika dny pozval naakcii jeden jihočeský pivovar. A tak muzikanti prožili celodenní hracímaraton, na jaký prý dlouho nezapomenou. Pivovar totiž pořádal akci "Jak se žilo v Ašembrylu ve 30. letech", a tak sikapela zároveň užila vepřových hodů, kde pivo teklo doslova proudem. "Byl to pro nás úžasný zážitek. Hráli jsme celý den a celý večer," zhodnotil Robert Nusl.