S Karlem Gottem spolupracujete hodně dlouho….
Přesně jednačtyřicet let. Poprvé jsme spolu dělali v roce 1968. A musím říct, vůbec mě to neomrzelo. A co víc, myslím, že koncerty si užíváme oba víc, než kdy jindy. S Karlem Gottem je úžasná spolupráce. Je profík a publiku odevzdává opravdu maximum.

Takže ho znáte lépe než vlastní manželku?
(smích) Tak to teda nevím, ale asi ano.

Zažili jste spolu nějaké vtipné situace?
Tak o tom nepochybujte! Těch bylo a je… Škoda jen, že se nedají moc tlumočit. Čemu se směje v zákulisí celá šatna, tomu by se lidi jen divili a nechápavě kroutili hlavou.

Jako dirigent, saxofonista a klarinetista jste špička. Když se ohlédnete za svojí kariérou, jste spokojený? Bylo to podle vašich představ?
Nic bych neměnil. Nechal by jsem všechno jak bylo a je. Přiznávám, někdy bylo smutno a ouzko, ale bil jsem se a makal a vždy se to zlepšilo. Ale ať historici posoudí jaké to bylo.

Čím nás koncertem na Zimním stadinou v Příbrami překvapíte?
Tak určitě obrovskou scénou a hlavně velkým množstvím hitů Karla Gotta a jeho hostů. Ten koncert je výjimečný i tím, že v Příbrami pravděpodobně už nikdy nebude. Je to opravdu jedinečná příležitost vidět tak velký koncert.

Co by jste vzkázal fanouškům závěrem?
Ať určitě přijdou v hojném počtu. S tímto programem jsme projeli významnou část Čech, Moravy i Slovenska a všude jsme měli obrovský úspěch. Na konci koncertu jsme všude měli potlesk vestoje a lidé tancovali kde jen se dalo.