Festival Mácháč přiveze do Březnice známé české DJs. V roli headlinera se představí Richard Reynolds, který vyprodává kluby všude tam, kam přijede, a řadí se k nejúspěšnějším umělcům současnosti. Neméně zajímavý bude set DJane Mejsi, která je rezidentní DJkou festivalu Mácháč a pražského klubu Retro Music Hall. Chybět nebude ani DJ Enrico, známý také jako majitel pražského afterklubu Studio 54. Místní hudebníky zastoupí DJ Eyna z Příbrami.

Tradiční součástí sobotního večera bude i bohatý doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na velkou světelnou a laser show, welcome drinky, stolní fotbálky a další speciality. 

Tímto koncertem však aktivity Kačerů zdaleka nekončí. O měsíc později, 21. dubna, se po pětiletém snažení uskuteční v Březnici koncert proslulé kapely Wohnout. Tato legendární česká skupina s desítkami hitů se na Kačerech představí vůbec poprvé. Doplní ji příbramská Pakáš a Roofers. Dále se již chystá třináctý ročník letního festivalu Kačeři v Horčápsku. Letošní termín připadá na víkend 17. a 18. srpna. 

Karel Souček