Již v pátek byli v okolí Milína k vidění typická „číra", která jsou charakteristickou značkou příznivců punku. První den festivalu byl spíše zahřívací a vše se připravovalo na sobotní vrchol.

„Byli jsme na festivalu v pátek a dorazilo přibližně 200 lidí. Atmosféra se nám líbila a překvapilo nás, že se sjelo tolik opravdových punkerů. Naposledy jsem jich tolik viděl před pěti lety na festivalu u Pardubic," řekl návštěvník Filip Matoušek z Vysoké Pece.

Sobotní počasí napovídalo tomu, že by se druhý den Old Punx festu mohl vydařit. Před 12. hodinou začaly do areálu proudit desítky příznivců hudby. Uvnitř našli stanové městečko, občerstvení a hlavně hudební pódium, kde vystupovalo několik kapel. „Těšíme se hlavně na E!E a také anglickou skupinu Peter and the Test Tube Babies," řekl Ondřej Lachman z Příbrami. Angličani předvedli pořádný punk, který byl proložen i rockovými baladami.
Dále vystoupily skupiny N.V.Ú., Poesis, Telex, V.T. Marvin a další.

Při koncertech se před pódiem začala vytvářet pověstná poga, ve kterých se punkeři vyžívali. Na festivalu se nakonec sešlo přibližně 500 lidí, kteří si festival pořádně užili a v neděli areál opustili.