Skupina Buty, Monkey Business, ATMO nebo Gipsy.cz, se spolu s pěveckými hvězdami jako je Lucie Bílá, Petr Kolář, či Dara Rolins již těší na příbramské publikum. Festival „Novák 800" se nezadržitelně blíží a zvýhodněné vstupenky mizí rychlým tempem.

„Pokud lístky ještě nemáte, doporučujeme si je co nejdříve pořídit. 390 Kč je nejnižší cena, za kterou můžete získat vstup na oba dva dny festivalu," upozorňuje místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková s doplněním, že koupíte-li si lístek na oba dva dny najednou, ušetříte 140 korun, než když je budete kupovat na každý den zvlášť.

K dostání je rovněž dalších bezmála 250 cenově výhodných vstupenek na sobotní večer, jehož hlavní hvězdou bude Lucie Bílá. Kdo chce ušetřit na vstupném, neměl by váhat!

Zvýhodněný prodej vstupenek končí v Informačním centru na Zámečku - Ernestinu a v Informačním centru v Knihovně Jana Drdy 31. března. V infocentrech si můžete zakoupit jak dvoudenní vstupenku za 390 Kč, tak pochopitelně i zvýhodněné vstupenky jednodenní: na pátek za 220 Kč, nebo na sobotu za 290 Kč. „Po vyprodání limitované série již nepředpokládáme žádné slevy na vstupném," dodala Ženíšková.

Od 1. dubna bude možné vstupenky na festival zakoupit výhradně v prodejní síti Ticketstream, ovšem již pouze jako jednodenní za 270 Kč na pátek, a za 340 Kč na sobotu.

Více o festivalu a programu se dozvíte na speciálně vytvořených stránkách k oslavám města Příbrami http://www.pribram800let.cz/

Zdroj: MěÚ Příbram