STŘEDOČESKÝ OTÍK 2010

Zpěvačka roku
- hlasujte
ZDE.

Zpěvák roku
- hlasujte
ZDE.

Kapela roku
- hlasujte
ZDE.


Hudba je neodmyslitelnou součástí našeho života. A kolem nás jsou desítky muzikantů, zpěváků, zpěvaček a kapel. Prostřednictvím vás, čtenářů Příbramského deníku, našel Deník nejoblíbenější muzikanty Příbramska za rok 2010. Ti nejlepší v kategoriích Kapela roku, Zpěvák roku a Zpěvačka roku se stali držiteli ocenění, které jsme nazvali Příbramský Otík. Na Příbramsku kralovali: zpěvák Zdeněk Vondrák, zpěvačka Dominika Pilecká a skupina Compromysh.

Interpreti vyhráli na základě vašeho hlasování, na základě vaší přízně. A protože každá anketa může mít pokračování, přichází krajský Středočeský Otík. Do hlasování jsme zařadili vždy tři nejlepší interprety z každého regionu (okresu) ve středních Čechách. O tom, kdo má nejvíce fanoušků, rozhodnete opět vy, čtenáři Příbramského deníku a návštěvníci webu www.pribramsky.denik.cz.

Hlasovat můžete v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Skupina. Od 1. dubna po celý jeden měsíc až do 29. dubna bude v Příbramském deníku vycházet anketní kupon. Vaším úkolem je kupon vystřihnout a zaškrtnout vždy 5 oblíbených interpretů v každé kategorii. Pokud zaškrtnete jiný počet interpretů, váš hlas nebude platný. Na webu můžete hlasovat pro svého interpreta vždy každou hodinu.

Celkové pořadí v každé kategorii se určí součtem pořadí hlasování ve středočeských Denících a na webu. Pro příklad uvádíme: skupina XY získá nejvíce hlasů v Denících a získává tak 1 bod. Na webu však fanoušci skupině dali tolik hlasů, že skončila na 5. místě a získala tak 5 bodů. Celkově má skupina XY 6 bodů. Pokud jiná skupina získá součet umístění nižší, bude v celkovém hodnocení před skupinou XY na lepším umístění. Při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí počet odevzdaných kuponů.

A teď už, milí čtenáři, je to jen a jen na vás… Už podruhé hledáme nejoblíbenější hudebníky ve středních Čechách. Anketa, kterou jsme nazvali Otík, je tady.