Vedoucí Městského kulturního centra Příbram Vlastimil Ševr připomněl, že o Pospíšilovi, který posluchače oslovuje svérázným přednesem a pohodovou muzikou a v roce 2017 vstoupil do Beatové síně slávy, se dá se říci, že nyní prožívá jedno z nejšťastnějších období své více než čtyřicetileté kariéry. „Bylo to znát i na turné k albu Soukromá elegie, které získalo Zlatou desku. A také to bylo vidět při retrospektivní šňůře Route 66,“ konstatoval Ševr.

close Luboš Pospíšil a kapela 5P. info Zdroj: archiv Městského kulturního centra Příbram zoom_in Luboš Pospíšil a kapela 5P. Upozorňuje, že ve všeobecném shonu a často i zmatku není od věci trochu se zastavit, zklidnit a zamyslet. „K tomu je hudba Luboše Pospíšila a jeho kapely ideální inspirací; zvláště v době listopadových plískanic,“ míní. „Zajistěte si včas vstupenky a přijďte mezi nás,“ zve Ševr k návštěvě koncertu, na který jsou na Ticketportalu lístky k mání za dvě stovky.

„Pospíšilova hudba a poetika je klidná, pohodová, vyrovnaná, ale také zkušená a hluboká. Stojí za to poslechnout si jeho skladby,“ zdůraznil Ševr. Obzvlášť vyzdvihuje retrospektivní Poesis Beat nebo osobně laděné písně Rád s tebou snídám či Drahá.