Dlouhé fronty u obou vstupů a hlediště nabité k prasknutí, to byl obrázek, který se v pátek 29. června v podvečer naskytl návštěvníkům přírodního koupaliště Nový rybník, ve kterém se letní kino nachází. Na začátku vystoupení víc jak tři a půl tisíce diváků rozproudila Davidova doprovodná kapela Kvatro sérií světových hitů z 80. a 90. let. Zazněly písně jako The Best od Tiny Turner, Easy Lover Phila Collinse nebo Jump od Van Halen.

Poté na jeviště dorazil sám Michal David a v téměř dvouhodinové show zahrál své největší hity jako Decibely lásky, Nonstop, Nenapovídej, Pijeme colu a další. Novinkou turné byla novinka směsice písní z obou dílů filmů Discopříběh. Speciálním hostem pak byla zpěvačka Markéta Konvičková.

Perličkou celého programu pak bylo vystoupení příbramského rodáka a kytaristy Ivana Koreného, které s Michalem Davidem pojí společná hudební minulost a dlouholeté přátelství. Společně divákům zahráli sérii Davidových pomalých písní. „Atmosféra byla úžasná, Příbram je skvělá, já jsem tu už dlouho nehrál, publikum bylo skvělé, výborně se bavili a já strašně rád zase přijedu a takovéhle koncerty mě strašně baví. Přeji všem, kteří tu byli i těm, kteří tady nebyli, krásné léto a samozřejmě, ať se na nás zase někdy přijdou podívat,“ řekl po koncertě Michal David.