Pohádkové prohlídky
Projděte se s průvodkyní v kostýmu komtesy či dvorní dámy pohádkovým světem plným princezen, draků a trpaslíků. Prohlídky jsou určeny pro děti od 3 do 6 let a začínají v 15, 16 a 17 hodin.

Dětské prohlídky s Elsou
Oblíbená královna Elsa provede malé i větší děti dobrodružnou prohlídkou zámku plnou her a zábavy. Děti se podívají do jídelen, salónů, knihovny a dalších prostor a zažijí pohádkové vyprávění s úkoly, hádankami a kvízy. Prohlídky s Elsou začínají v 15:30, 16:30 a 17:30 hodin.

Výtvarná dílna: Celá rodina si může užít tvoření ve výtvarné dílně, kde si vyberou z bohaté nabídky sádrových odlitků a vymalují si zvířátka, květiny, auta, princezny nebo domečky. Dílna bude otevřena od 15 do 18 hodin.

Detektivní prohlídky
Připravte se na detektivní pátrání v komnatách zámku! Od 20 hodin se budete moci zapojit do vyšetřování zločinu, prozkoumat reprezentační prostory a pomoci s odhalením pachatele.

Soukromé pokoje posledních majitelů
Projděte se s průvodcem po soukromých pokojích posledních majitelů zámku z rodu Kastů a nahlédněte do jejich života v době první republiky. Prohlídky se konají od 15 hodin.

Hradozámecká noc na zámku Mníšek pod Brdy slibuje zábavu pro celou rodinu. Přijďte si užít pohádkovou atmosféru, vyřešit detektivní případ a nasát příjemnou letní atmosféru za doprovodu živé hudby.

Vstupenky na jednotlivé prohlídky a akce je možné zakoupit online na webu zámku nebo přímo na pokladně v den konání akce.

Mohlo by vás zajímat: Víkendová akce v Příbrami odhalila nebezpečné řidiče. Padly pokuty za 56 tisíc

close Dopravní bezpečnostní akce v Příbrami info Zdroj: Monika Schindlová zoom_in Dopravní bezpečnostní akce v Příbrami