Na Zvíkově se představili se svou jedinečnou hrou v pátek 13. července, pokračovali v sobotu 28. července v pražském divadle Studio DVA a turné zakončili druhý den, v neděli večer, před budovou Obecního úřadu ve Zvěstově.

Po příjezdu do Prahy samotné přípravy představení začaly hladce a po 17 hodině herci absolvovali krátkou "projížděčku", aby se seznámili s prostorem a pokud by nastal nějaký problém, aby byl čas ho vyřešit. Překvapením bylo, když do sálu dorazil kameraman České televize, který během představení natáčel krátkou reportáž, kterou poté televize odvysílala v hlavním vysílacím čase od 20 hodin v Událostech v kultuře.

Představení mělo úspěch a závěrečný potlesk zhruba 300 diváků na jevišti v centru Prahy byl velkým a nezapomenutelným zážitkem a jako vzpomínku na tento den sedlčanští herci od divadla obdrželi pamětní list a pozvání na další ročník přehlídky Léta ochotnických divadel.

Druhý den herce čekal zájezd do Zvěstova. Zde se po přivítání panem starostou vrhli do stavby a přípravy na večerní představení. Oproti Praze a jiným místům, kde hostovali, museli kvůli hracímu prostoru celou scénu zrcadlově obrátit a kvalitně nazvučit venkovní prostor, poprvé tak kromě hudebních her využili mikroporty i na činoherní divadlo. Vše se ale podařilo, se scénou se herci velmi rychle sžili a díky pomoci místních byli připraveni na 21 hodinu. Představení mělo opět úspěch a pro herce to byl další zážitek, jelikož to bylo poprvé, kdy hráli, pokud nepočítáme nádvoří Zvíkova, na venkovním jevišti, určeném především pro letní zábavy.

Své dojmy shrnul režisér a místopředseda spolku Richard Otradovec následovně: „Rád bych tak poděkoval všem pořadatelům, ať v Praze, tak ve Zvěstově za výborné podmínky, dále všem účinkujícím a účastníkům, kteří se podíleli na přípravě představení a především panu Martinu Voháňkovi, který nás ochotně rozvážel po letních štacích a vytrhl nám trn z paty. Už teď se těšíme, až znova vyrazíme s vhodnou hrou do míst, která jsme v letošním létě navštívili.“