Příbram – V Pražské ulici se v sobotu od 8 do 13 hodin koná Velikonoční jarmark. Bude na Václavském náměstí v horní části Pražské ulice. Na jarmarku bude možné si zakoupit zboží s nejrůznější velikonoční a jarní tématikou, drobné dárky a další zboží. Připraveny budou i stánky s občerstvením, svařeným vínem, medovinou a další laskominami. První ročník příbramského velikonočního jarmarku bude doprovázet malá hudební produkce.

Dobříš – Na tento víkend si dobříšský Music club Trezor připravil, ve spolupráci s Jagermeisterem, opravdu bohatý kulturní zážitek. V pátek se v klubu zahrají pražští Pipes and Pints, velmi populární kapela hrající tzv. keltský punk, což je kombinace klasických nástrojů jako bicí a kytary s těmi méně tradičními jako jsou dudy. Společně s pražskou kapelou zahrají i sedlčanští Just For Being a Kung Fu Girlz.
V sobotu navštíví Dobříš také liberecký raper s přezdívkou Lipo. Jedná se o člena známé formace BPM a zároveň stoupající hvězdu na rádiových frekvencích. Vedle hlavního taháku večera se představí ještě Beef & ODD také z Liberce, hip hopový Dj Kenny Rough, dobříšská kapela NAKS a další. Celý večer se ponese v rytmu hip hopu. Vedle hudebního programu jsou připraveny stolní fotbálky, Jagermesiter dárky a další doprovodný program

Příbram – Svatá Hora – Zajímá vás, jaký bude další osud Svaté Hory? Chcete se zúčastnit diskuze o plánování dalšího rozvoje okolí tohoto poutního místa? Myslíte, že Svatá Hora patří k Příbrami? Nemyslíte, že je od města příliš odtržena? Máte rádi přírodu v okolí Svaté Hory? Pokud chcete znát odpovědi na tyto i další otázky, tak přijďte v sobotu v 16 hodin na Svatou Horu. Setkání pořádá občanské sdružení Otevřená Svatá Hora, které chce zmiňované otázky a také další problémy řešit s veřejností.

Žežice – V sobotu si na své přijdou fanoušci blusgrassové hudby. Na K-farmě v Žežicích vystoupí kapela Blue Stones a to v rámci 5. bg večera v Žežicích. Vznik této kapely se datuje k listopadu 2009 a žánrově se pohybuje v oblasti amerického akustického folku. O texty ke všem skladbám se převážně stará houslistka, violistka a zpěvačka zároveň Petra Fabiánová. Aranže vytváří celá kapela.