A tak když jsem se dozvěděla, že v neděli si do Golf Resort Beroun přijede zahrát Pierce Brosnan, nemohla jsem odolat. Nejen za tu fotografii, ale za to samotné setkání to rozhodně stálo. Herec v minulém týdnu natáčel v Praze záběry do svého nového filmu a do Berouna přijel relaxovat. 

Jak se říká, nedělejte ukvapené závěry. Jenže po mých letitých zkušenostech s některými českými herci jsem na berounský golf jela s notnou dávkou obezřetnosti. Pokud se dokáží chovat neurvale a hulvátsky některé české hvězdičky, co teprve Pan herec Pierce Brosnan. Hvězda světového formátu.

Jenže jak už to bývá, skutečnost vás dokáže pořádně srazit do kolen. A právě takové prozření čekalo ve slunečnou neděli i mě.
Pierce Brosnan mě ihned odzbrojil svou nenuceností a především slušným chováním. Ačkoli musí mít novinářů, kteří ho neustále pronásledují, plné zuby, choval se velice mile a vstřícně.

Možná je to podstatou jeho osobnosti, možná trochu i tím, že jeho druhá žena je bývalá novinářka. Kdo ví…

Mě ale svým chováním odzbrojil. Například opodál přihlížejícího muže s dvěma dětmi pozdravil jako první, rozhodně si nehrál na zhýčkanou hollywoodskou hvězdu.

Zatímco jsme šli ke greenu, kde se nechal krátce vyfotografovat, bezstarostně a nenuceně se bavil o Praze, která mu padla do oka.

Zkrátka muž, od kterého by se některé české hvězdy mohly učit slušnému chování.

Přítomnost slavné americké hvězdy vzbudila v Golf Resort Beroun velkou pozornost. Vedení golfového klubu bylo na příjezd Pierce Brosnana připraveno.

Během nedělního poledne odehrál 9 jamek a po krátkém občerstvení na terase klubovny odjel zpět na natáčení.

„Z Prahy do Los Angeles odlétám již zítra, těším se na Havaj, kde bydlím a kde mě očekává manželka s dětmi. Tam se také budu připravovat na nový filmový projekt,“ řekl Brosnan těsně před odjezdem.

Podle slov ředitele Golf Resortu Beroun Vojtěcha Matějčka byl herec velice rád, že se mohl setkat s prezidentem firmy KOS WIRE, která hřiště vlastní, s panem Sung Pyo Hongem. Oba pánové se dohodli na společné hře, pokud se setkají v jižní Koreji, Vietnamu nebo Japonsku, kde všude firma, podobně jako v Berouně, postavila a provozuje golfová hřiště.