VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zločiny a soudy

16.3.2018

Kdo obral seniora o nástroje za statisíce korun?

Libčice nad Vltavou – Podvod se škodou šplhající se přes 800 tisíc korun vyšetřují policisté ze služebny v Libčicích nad Vltavou na Praze-západ. Hledají zatím neznámého muže, který připravil o vyrobené hudební nástroje seniora z Horoměřic.

14.3.2018

Dva trestné činy, hodnotí policisté noční konflikt v baru

Úvaly – Dozvuky oslavy, která se odehrávala již na konci ledna, jsou stále aktuální pro policisty z Úval na Praze-východ. Jednačtyřicetiletý muž je podezřelý z výtržnictví a ublížení na zdraví, informovala v úterý policistka Eva Hašlová. Do konfliktu se zákonem se měl dotyčný dostat v souvislosti s tím, že se dvě hodiny po půlnoci nepohodl v baru s jedním z hostů.

12.3.2018

Kauza údajného trýznění bezdomovců dospěla do finále

Mladá Boleslav – Ať bude verdikt trestního senátu Rudolfa Havelky jakýkoli, dá se očekávat, že rozsudek Okresního soudu v Mladé Boleslavi ještě bude probírat středočeský krajský soud: odvolání podá nejméně jedna strana. To se jako téměř jisté jeví před úterním vyhlášením rozhodnutí v kauze dvou mladoboleslavských strážníků, kteří v jednací síni museli vysvětlovat chování vůči bezdomovcům.

7.3.2018

V neděli byli zadrženi hned tři řidiči pod vlivem alkoholu nebo drog

Příbramsko - Hned tři řidiči vyjeli v neděli na silnice opilí nebo zfetovaní. Dopravní policisté prováděli v neděli 4. března ráno silniční kontrolu na Dobříšsku. V obci Rosovice zpozorovali v protisměru vozidlo, které řídil čtyřiatřicetiletý muž. Ten po spatření policejního auta okamžitě zrychlil. Hlídka se se služebním vozem otočila, zapnula maják a začala jej pronásledovat. Díky místní znalosti mu příslušníci policie nadjeli jinou ulicí. Muž zde zastavil u jednoho domu, od automobilu utekl a snažil se schovat za zdí u vjezdových vrat. Policisté ho přesto našli a zadrželi.

2.3.2018

KRIMI MIX: opilá řidička a přepadení muže

Příbramsko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

26.2.2018

KRIMIMIX: zloději kradou jízdní kola, vandalové ničili automobily

Příbramsko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

20.2.2018

KRIMIMIX: Sníh způsobil další nehodu, dopadení lupiče

Příbramsko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

14.2.2018

KRIMI MIX: Ohrožoval muže nožem

Příbramsko - Přinášíme výběr krimi zpráv z Příbramska.

12.2.2018

Pod vlivem marihuany ujížděl policii

Březnice – Policejní honičku měli v sobotu dopoledne možnost vidět obyvatelé Březnice. Dopravní policisté si povšimli osobního vozidla, které vjelo do zákazu vjezdu a vydali se za ním. Když jeho řidič zjistil, že za ním jede policejní auto, začal hlídce ujíždět přes travnatý pás a zpět na silnici sjel přes vyvýšený obrubník. Příslušníci policie zapnuli maják a začali vůz pronásledovat.

7.2.2018

V Lazsku zmizel radar i se sloupem

Lazsko – Radar měřící rychlost projíždějících vozidel u hlavního silničního tahu v obci někdo ukradl. A navíc i s celým sloupem. Bohužel starosta ani obyvatelé přesně nevědí, kdy ke krádeži, která měl zřejmě za cíl získat solární panel, došlo.

6.2.2018

KRIMIMIX: Nájezd na kůlny a garáže, podcenili namrzlou silnici

Příbramsko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

5.2.2018

Špatně odbočil a tak se vracel v protisměru

Dubenec – Koncem ledna obvinili příbramští kriminalisté z přečinu obecné ohrožení z nedbalosti osmašedesátiletého muže. Loni na podzim totiž vjel do protisměru na dálnici D4 a takto jel zhruba čtyři kilometry. Za uvedený čin stanovuje trestní zákoník šest měsíců až pět let odnětí svobody.

30.1.2018

Jednal pod vlivem, ale soudu se vyhýbá

Příbramsko - Příbramští kriminalisté pátrají od 28. prosince loňského roku Jiřím Vošáhlíkovi, narozeném 14. července 1980, s trvalým bydlištěm ve Vrančicicích – Životicích 13.

26.1.2018

Policie hledá muže, ten se před ní skrývá

Příbramsko - Příbramští kriminalisté pátrají již od 11. července loňského roku Petrovi Fouskovi, narozeném 10. dubna 1971, s trvalým bydlištěm Na Červeném Hrádku 758 v Sedlčanech.

18.1.2018

Dealer k prodeji drog nutil vydíráním

Příbramsko - Rok 2018 teprve začal a policisté již zaznamenali úspěchy v boji proti obchodu s drogami. Podařilo se jim zadržet nebezpečného čtyřiadvacetiletého dealera, který nutil dalšího člověka pomáhat mu v distribuci drog vydíráním. Nyní mu hrozí až deset let pobytu za mřížemi.

16.1.2018

Policie hledá muže, který se vyhýbá trestnímu stíhání

Příbram - S žádostí o pomoc při pátrání se obrátili příbramští kriminalisté, kteří od od 11. ledna hledají Miroslava Kvasničku, narozeného dne 24. ledna 1981, trvale bytem Kňovice 6.

13.1.2018

Krimimix: Toužila po sladkostech, nevěnovala se řízení, skončila na střeše

Příbramsko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

10.1.2018

Nešikovnému zloději se opravdu nedařilo

Příbram - Že se zločin nevyplácí, se na vlastní kůži přesvědčil dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. V pátek 5. ledna ve večerních hodinách dostal neodolatelnou chuť na cigaretu, protože u sebe právě žádnou neměl, rozhodl se nějaké cigarety ukrást. Vnikl do jedné příbramské prodejny, v té se ale nic nenacházelo, protože je uzavřená a vyklizená. Při vylézání ven rozbil skleněné dveře a způsobil tím škodu ve 60 tisíc korun.

10.1.2018

Zloděj se napakoval poté, co si otevřel nalezeným klíčem

Střední Čechy – K jakémukoli násilí se nemusel uchylovat zatím neznámý pachatel, který v noci na pondělí vnikl do rodinného domu v Sadové ulici v obci Horoměřice na Praze-západ a způsobil škodu vyčíslenou na 49 tisíc korun.

5.1.2018

Sklepy lákají zloděje, policie radí, jak je zabezpečit

Příbram - Na sklepy upírají zloději svou pozornost celoročně, ne jako na chaty, na které se specializují především v zimním období, kdy jsou opuštěné. Pachatelé dobře vědí, že lidé mají ve sklepích potraviny, nářadí, kola, lyžařské vybavení nebo náhradní pneumatiky. Zkrátka věci, které se hodí, nebo dají dobře prodat.

29.12.2017

Nenechavec vykradl fotbalové šatny v Jincích

Jince - Dosud neznámý pachatel vypáčil mezi Štědrým dnem v době od 10 hodin do 8:15 hodin dalšího dne neznámým předmětem visací zámek na mřížích, který poté odcizil.

27.12.2017

Policisté řešili trestné činy i o Vánocích, kradl se i bramborový salát

Příbramsko - I o Vánocích měli policisté napilno, řešili případ posprejování domu a dvou aut a také vykradení vozidla. 

8.12.2017

Policie prosí o pomoc při pátrání po pohřešovaném chlapci

Březnice – Příbramští kriminalisté pátrají po nezletilém Milanovi Kučerovi, narozeném 9. 5. 2005 a trvale bytem Náměstí 11, Březnice. 

5.12.2017

KRIMI MIX: Další prodejce pervitinu už má po výdělcích

Příbramsko - Rok ještě není u konce, ale za jedenáct měsíců letošního roku řešili dopravní policisté na Příbramsku 1403 dopravních nehod, což je o 91 více než za stejné období loňského roku.   

30.11.2017

Zběsilá honička začala v Německu, skončila až na berounské střeše

Střední Čechy – Do neobvyklé akce s přeshraničním dosahem se zapojili policisté z Berouna. Až tak daleko od státní hranice skončilo pronásledování mercedesu, který jako odcizený začali honit policisté v Německu. O vývoji nočních událostí informovala ve čtvrtek policistka Jana Dětská. „Podezřelého berounští policisté zadrželi,“ konstatovala, že šlo o honičku s úspěšným koncem.

29.11.2017

Chodci, kteří nezářili do tmy, platili pokuty

Střední Čechy – Za chybu se platí – a pokuta slouží pěším jako varování, že příště by na nerespektování pravidel mohli doplatit daleko hůř. Třeba i svým zdravím, ba dokonce i životem. Takový přístup při nástupu podzimního počasí uplatnili vůči chodcům středočeští policisté.

29.11.2017

Hrozbě mírnějšího trestu se řidič chtěl vyhnout za cenu přísnějšího

Střední Čechy – Stíhání pro jeden skutek se chtěl senior vyhnout pomocí úplatku – u policistů ale narazil: nejenže nepochodil, ale vykoledoval si i další stíhání. A to přitom nabízel pěkně kulaťoučkou sumičku! O souvislostech událostí, které se seběhly již 11. srpna, informoval ve středu policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

29.11.2017

Spor chtěl řešit požárem

Příbram - Hádky a vzájemné neshody vygradovaly o uplynulém víkendu mezi dvěma známými v Příbrami. V sobotu 25. listopadu navečer čtyřiapadesátiletý muž úmyslně zapálil vchodové dveře bytu, kde bydlí jeho známá. 

29.11.2017

Kolo před krádeží neochránily ani dva zámky

Střední Čechy – Stalo se to nejspíš někdy během listopadu. Taková je informace, s níž pracují policisté, kteří řeší krádež horského kola za deset tisíc korun uloženého ve sklepě domu v Brandýse nad Labem. „Dosud neznámý pachatel musel nejprve překonat jeden zámek dveří od společných prostor – a poté další uzamčení sklepní kóje,“ přiblížila ve středu okolnosti skutku policistka Eva Hašlová.

21.11.2017

Neznámý vandal poničil památku v CHKO Brdy

CHKO Brdy - Přímo v srdci CHKO Brdy, na dopadové ploše Jordán, neznámý vandal posprejoval zeď technické památky pěchotního srubu CE neboli Benešáku. Stojí pod vrcholem Houpáku a je také jedním z nejznámějších a nejfotografovanějších míst v Brdech. Byl vybudován v roce 1936 za účelem testování různých materiálů a ostřelování různými typy zbraní. Jistě si jej i pamatujete z filmu Obecná škola.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT