Příbramští kriminalisté pátrají po Robertu Rysovi s trvalým pobytem Obořiště 100. 

close Robert Rys. zoom_in

Na muže  vydal příbramský soud 9. září příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Hledaný je stíhán za přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a neoprávněné užívání cizí věci. Dále je podezřelý ze spáchání přečinu podvodu. Robert Rys se záměrně skrývá, aby se vyhnul nástupu do vězení. Vyhledává a využívá příležitostné práce a ubytování. Je možné, že se pokusí změnit svůj vzhled.

Popis osoby: střední 170 - 180 cm vysoké postavy, modré oči, krátké rovné vlasy hnědé barvy.

Příbramští kriminalisté také pátrají po dvou mladistvých dívkách, sestrách, které utekly z dětského domova v Solenicích. Jedná se o Barboru Balogovou a Terezu Berkiovou, obě s trvalým pobytem Mělnické Vtelno.

Okresní soud v Mělníku jim oběma nařídil ústavní výchovu. Dne 26. září dívky kolem 11 hodiny dopolední svévolně opustily dětský domov v Solenicích a do současné doby o sobě nepodaly žádnou zprávu.

Popis starší Terezy: hubené 160 - 165 cm vysoké postavy, hnědé oči, delší hnědočerné vlnité vlasy svázané dozadu, na sobě nocí převážně tmavé oblečení.

Popis Barbory: střední 160 – 165 cm vysoké postavy, černé oči, delší černé rovné vlasy.

Veškeré poznatky k pohřešovaným osobám je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo telefon 601 323 231.

close Tereza Berkiová. zoom_in

Tereza Berkiová.

close Barbora Balogová. zoom_in

Barbora Balogová. Foto 3x: Policie ČR