"Nasazeno bylo celkem 150 policistů, kteří spolu se strážníky městské policie a se stovkou pořadatelů zajišťovali veřejný pořádek. Na zápase bylo přibližně osm tisíc diváku, z toho osm set fanoušků hostujícího mužstva. V průběhu utkání došlo pouze ze strany jednoho fanouška k zapálení a manipulaci s dýmovnicí. Muž byl po konci utkání ztotožněn a nyní se bude zpovídat z přestupku, hrozí mu pokuta do výše tří tisíc korun," uvedla k zápasu policejní mluvčí Monika Schindlová.

Odcizení okapů

Krást okapové svody přišel někdy mezi 6. a 11. zářím zatím neznámý zloděj do obce Nová Ves pod Pleší. Odnesl si celkem 10 metrů plastového okapu a 15 metrů měděných svodů. Majiteli objektu vznikla škoda ve výši 36 tisíc korun.

Sahala do kabelky a nabourala

Nepozornost sehrála svou roku při nehodě, která se stala v sobotu 12. září v Obořišti. "Šestačtyřicetiletá žena se plně nevěnovala řízení, sahala za jízdy do kabelky a přitom vjela na krajnici. Poté narazila do oplocení domu, následně do cihlového pilíře plynové přípojky a nakonec do popelnice. K úniku plynu nedošlo. Hmotná škoda byla odhadnuta na 120 tisíc korun," upřesnila Schindlová.