V jednom z mužů policisté poznali 59letého muže ze Sedlčan. Dotyčný k činu uvedl, že se mu 28. září ve vozidle kdosi pozvracel a rostliny použil na čištění interiéru automobilu. Nyní se bude zpovídat z přestupku proti majetku, za který mu hrozí pokuta do výše 50 tisíc korun.

Tatínkové neplatí na své děti

Příbramsko - Nejčastějším trestným činem, který policisté letos na Příbramsku řeší, je maření výkonu úředního rozhodnutí a následuje zanedbání povinné výživy. Za první pololetí letošního roku policie eviduje již 88 případů nezaplaceným alimentů.

Začátkem října přijali policisté další oznámení o neplnění vyživovací povinnosti. Otec neplatí na pět svých dětí od října loňského roku. Nyní na výživném dluží částku 56 tisíc korun. V minulosti byl muž za tuto trestnou činnost opakovaně potrestán. Za výše uvedený přečin muži hrozí až tři roky ve vězení.

Cyklista havaroval na „kruháči“

Dobříš - V Dobříši se druhého října navečer 18letý cyklista při projíždění kruhového objezdu zachytil šlapadlem kola o bok automobilu. Škoda byla stanovena na 20 tisíc korun, celá událost se naštěstí obešla bez zranění.

Sražená chodkyně

Příbram - Krátce po poledni třetího října se stala v Pražské ulici v Příbrami nehoda. Devatenáctiletý mladík couval k nakládací rampě a přehlédl 86letou chodkyni. Vůz zavadil o ženu pravým zadním rohem. Při pádu na zem utrpěla dotyčná lehké poranění a sanitka ji následně přepravila do nemocnice.