Opilec ležel v příkopě
Martinice – Přes linku 158 přijali policisté v sobotu 24. března navečer oznámení, že před Martinicemi leží v příkopu u silnice zřejmě někdo podnapilý. Hlídka na místě následně nalezla již jdoucí osobu, jednalo se o šedesátiletého muže. Dechová zkouška u něj byla pozitivní, na displeji přístroje se objevila hodnota 2,56 promile alkoholu. Protože dotyčný svým jednáním bezprostředně ohrožoval svůj život a zdraví, byl převezen k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici.

Víkendové dopravní nehody
Příbramsko – V neděli 25. března došlo ke dvěma dopravním nehodám, při kterých byly dvě osoby lehce zraněny. Před šestou hodinou havarovala v Příbrami v ulici Edvarda Beneše jednadvacetiletá řidička. Při jízdě se žena nedržela při pravém okraji vozovky, prý se jí zamlžila okna, a následně narazila do středu kruhové objezdu. Potom se auto převrátilo na střechu a vznikla škoda 20 tisíc korun. V odpoledních hodinách se stala nehoda také u Věšína. Pětadvacetiletý cyklista po projetí zatáčky upadl a zranil se. Muž uvedl, že ukládal nápoj do držáku na jízdním kole. Vznikla škoda 80 tisíc korun.

Voda stále není pitná, někdo poškodil cisternu
Mokrovrata – Ve vodárně Mokrovraty byla provedena nápravná opatření a byl odkalen vodovodní řad. V pátek 23.března odebrala Krajská hygienická stanice Příbram vzorky vody, výsledky budou známy během příštího týdne. Nadále platí zákaz používání vody z vodovodního řadu k pitným účelům i po převaření. Náhradní zdroje pitné vody jsou zajištěny cisternami v Mokrovratech a na Pouštích. Cisternu v Pouštích poničil vandal, 27. března při výměně měla cisterna na Pouštích propíchané všechny gumy.