Loupežné přepadení se stalo přímo v masážní místnosti, kde se nacházela zákaznice a masérka.

"Masérku muž udeřil několikrát do obličeje a ženu na lehátku se pokusil znásilnit. To se mu nepodařilo. Zákaznice mu nabídla tisíc korun. S tím se muž spokojil a utekl," popsala incident policejní mluvčí Lenka Pavlová. Útočník masérce způsobil tržné rány na obočí a pohmoždění obličeje.

Podle popisu bylo pachateli zhruba pětadvacet let. "Bližší informace zatím nemůžeme sdělit," řekla ve čtvrtek dopoledne Pavlová.

Redakci Příbramského deníku se ve čtvrtek kolem poledne ozval majitel masážního salonu. Protože se jeho provozovna nachází v historické části města, kde jsou domy natěsnané vedle sebe, máloco unikne pozornosti sousedů, přes ulici jsou navíc provozovny přes den s otevřenými dveřmi. Sousedé prý si všimli v době incidentu u vchodu podezřelých lidí, mezi nimiž poznali obávanou „známou firmu“.

„Jsme tu už přes rok a za tu dobu se lidé nemuseli ničeho obávat. Nikdy by mě nenapadlo, že se tohle může stát. Lidé sem přicházejí hlavně odpočívat. Mám obavy, že tato nepříjemnost mi zákazníky odradí,“ obává se majitel salonu Tomáš Černohorský z Příbrami.

Netrvalo ani den a policii se podařilo útočníka, násilníka a lupiče v jedné osobě vypátrat. Ve čtvrtekv15.30 hodin oznámila, žečtyřiadvacetiletý pachatel z Příbrami byl dopaden. "Hrozí mu deset let zamřížemi," uzavřela Pavlová.