Naboural v kradeném autě

V neděli 8. února po druhé hodině odpolední došlo v Sedlčanech na Komenského náměstí k nehodě vozidla Subaru Impreza. Nezjištěný řidič vyjel na chodník a narazil zde do sloupu veřejného osvětlení, poté do odpadkového koše. Následně dostal smyk, přejel přes celou šíři komunikace vlevo, kde havaroval do informační tabule a do domu. Motorista z místa nehody utekl. Policisté zjistili, že automobil byl před nehodou odcizen v Dublovicích. Způsobená škoda byla odhadnuta na 132 tisíc korun. Věc šetří obvodní oddělení Sedlčany pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné užívání a poškození cizí věci.

Vypáčil výherní automaty

Restauraci v Jincích vykradl zatím neznámý pachatel. Pod rouškou tmy ze 7. na 8. února vnikl dovnitř a odcizil zde drobné mince a cigarety. Následně vypáčil dva výherní automaty, ze kterých ukradl finanční hotovost. Zatím byla předběžně škoda vyčíslena na 16 tisíc korun.

Řídil opilý

Přes jedno a půl promile alkoholu naměřili policisté dne 7. února 34letému řidiči, kterého v poledne zastavili u železničního přejezdu v Sedlčanech. Další jízda byla muži zakázána a na místě mu byl zadržen řidičský průkaz.

Usnul za volantem

Lehké zranění utrpěl dne 6. února 66letý řidič, který boural v odpoledních hodinách v katastru obce Sedlčany. Vlivem mikrospánku najel na krajnici, kde narazil do plastového směrového sloupku a poté sjel mimo vozovku, kde havaroval do náletových dřevin. Po ošetření v sedlčanské nemocnici byl muž propuštěn do domácího léčení. Vzniklá škoda činí 32 tisíc korun. Monika Schindlová, policejní mluvčí