V ten samý den policisté sdělili podezření i dalším dvěma zlodějům, kteří kradli v Příbrami. Dvaadvacetiletý mladík 10. listopadu vzal v drogerii dva parfémy, které schoval pod oblečení a prošel přes pokladny bez zaplacení. O dva dny později přišel do stejného obchodu a zcizil další dva pánské parfémy. Odcizené zboží bylo v hodnotě přesahující 3000 korun. Muž byl v posledních třech letech za obdobnou trestnou činnost již souzen a trestán.

Další muž se už v červenci vloupal do prodejny nábytku v Brodské ulici, kde ukradl 4500 korun v hotovosti. Poškozením dveří a výlohy způsobil další škodu, která byla odhadnuta na 11 tisíc korun. V loňském roce byl propuštěn z věznice, kde si odpykával trest za jiné krádeže.

V Sedlčanech pak kradl v drogerii 36letý muž. Dne 13. listopadu odtud odnesl náhradní hlavice na holení, krémy, šampony, vše v hodnotě přesahující 8000 tisíc korun. Následující den zavítal do prodejny znovu. Opět bral žiletky, šampony, krémy, ale tentokrát přibral i sprchové gely a kondicionéry. Vzniklá škoda je 17 tisíc korun. Muž má také za sebou trestní minulost.

Šestadvacetiletý muž se Sedlčanska pro změnu kradl pohonné hmoty. V době od 1. října do 6. listopadu odcizil přes 5000 litrů nafty a benzínu. Jezdil tankovat na tankovací kartu firmy, ve které pracoval, avšak bez svolení majitele. Pohonné hmoty dával do kanystrů a následně prodával pod cenou různým osobám. Peníze si nechával na splácení svých dluhů. Tento zloděj způsobil škodu za 150 tisíc korun a hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.