Rotvajler utekl
, srazilo ho auto
Nová Ves – Fena rotvajlera utekla při procházce své majitelce a to se jí stalo osudným. Zvíře vběhlo ve středu večer v katastru obce Nová Ves pod Pleší pod kola projíždějícího automobilu. Jeho řidička se snažila ještě střetu zabránit, ale už se jí to nepodařilo. Po srážce se psem se auto dostalo do smyku a skončilo v silničním příkopu na levém boku. Motoristka při nehodě utrpěla lehké zranění. Škoda na automobilu se vyšplhala na 90 tisíc korun a pes zůstal na místě dopravní kolize usmrcený.

Řidiči se nedohodli o zavinění nehody, tak to musela vyřešit policie
Příbram – Dva řidiči se na parkovišti před Uranem v Příbrami se handrkovali o to, kdo z nich zavinil nehodu. Dvaatřicetiletý muž zaparkoval u obchodního domu Uran a tvrdil, že vozidlo značky Ford Focus se samovolně rozjelo a narazilo do jeho auta Škoda Fabia. Druhý motorista, 48letý muž, to vyvracel. Ztvrdil, že ruční brzdu měl zataženou a také zařazený rychlostní stupeň, tudíž k samovolnému rozjetí nemohlo dojít. „Jeho verze byla, že do něj druhý řidič narazil při couvání. Protože se účastníci havárie neshodli, přivolali hlídku policie. Vzniklá škoda byla odhadnuta na dva tisíce korun," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Při otáčení zranil pět lidí
Příbram - Čtyřmi lehkými a jedním vážným zraněním skončila dopravní nehoda, která se stala 3. dubna dopoledne na silnici I/18 v katastru obce Dubno. Pětapadesátiletý řidič peugeotu najel vpravo do vyústění účelové komunikace, která je přehrazena závorou, a začal se tam otáčet. Při tomto manévru vjel do jízdní dráhy fiatu, v němž seděla na zadním sedadle 67letá žena, která při střetu aut utrpěla těžké zranění. Sanitka ji následně přepravila do příbramské nemocnice.