Peníze na dovolenou utratil

Příbram - Z trestného činu podvodu je podezřelý 29letý muž. "V měsíci dubnu mu žena z Příbrami svěřila 123 tisíc korun na zaplacení dovolené v Dominikánské republice. Peníze však zřejmě použil na poplacení svých dluhů a zájezd nekoupil. Za to mu hrozí jeden rok až pět let vězení," uvedla k případu policejní mluvčí Monika Schindlová.

Motorkář a cyklista nezvládli jízdu

Dobříš - V sobotu krátce před polednem havaroval v Dobříši v Průmyslové ulici 34letý motorkář. Na rovném úseku nezvládl řízení a spadl na silnici. V neděli nezvládl jízdu na kole 64letý muž. Večer projížděl přes obec Chrást, noha mu sklouzla z pedálu, ztratil rovnováhu a přepadl přes řídítka. Cyklista měl na hlavně řádně připevněnou přilbu. Oba motoristé při nehodách utrpěli lehká poranění.

Octavia dostala smyk a narazila do mercedesu

Obořiště - Smyk na mokré vozovce dostal v neděli dopoledne 37letý řidič s osobním vozidlem a havaroval. "Nehoda se stala na rychlostní komunikaci u Obořiště. Vůz značky Škoda Octavia se přetočil a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde bokem narazil do kovových svodidel a poté do projíždějícího automobilu Mercedes. Ten byl po nárazu vychýlen ze své dráhy a skončil v travnatém svahu," popsal nehodu mluvčí policie. Dvě spolujezdkyně přitom utrpěly lehké zranění. Hmotná škoda byla vyčíslena na 93 tisíc korun.