Například v nočních hodinách si všimla policejní hlídka skupiny mladíků u prodejny non-stop Sandra v Příbrami. Jeden z nich hlasitě vykřikoval a poté dokonce napadl i jednoho muže ze skupiny, mlátil ho do obličeje a došlo i na kopance. Osmnáctiletý mladík měl v dechu 1,27 promile alkoholu.

V dalším případě zaútočil Příbramák na svou družku. Žena utrpěla podlitiny v obličeji. Vzhledem k podnapilosti muže a kvůli tomu, že by mohl ve svém jednání pokračovat, byl násilník převezen na záchytku.

Přes dvě promile alkoholu v krvi měl třetí výtečník z Příbramska. Nadával svojí ženě a rozbíjel také věci v domě. „Protože hrozilo, že by mohlo dojít i k fyzickému napadení manželky, byl také převezen k vystřízlivění na záchytku,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Na záchytce skončili také osmnáctiletý a o rok starší muž. V opilosti napadli v Příbrami jiné mladíky. Jeden z nich vyvázl ze rvačky s pohmožděninami lokte a spánku, druhý měl pohmožděniny na zádech.

Zranění mladíci pomohli policii násilníky dohledat v jednom příbramském baru. Oběma agresorům byla naměřena při dechové zkoušce víc než jedna promile alkoholu. Útočníci se nakonec ke rvačce doznali.