Podívejme se, jestli nějak zamíchaly dosavadním pořadím.

Kategorii Nejoblíbenější politik na internetu stále neohroženě vede jinecký starosta Josef Hála. Na druhém místě je stále příbramský starosta Josef Řihák a třetí příčku hájí starosta z Obecnice Josef Karas. Zde se nic nezměnilo. Také kategorie Počin roku zůstala beze změny. To znamená, že vede starosta Nového Knína Tomáš Havlíček za rekonstrukci historické radnice. Druhý je rožmitálský starosta Josef Vondrášek za výstavbu Podbrdského muzea a na třetím místě je starosta Kozárovic Jaroslav Čarek za podporu výstavby větrných elektráren. V tomto případě je nutné poznamenat, že rožmitálský starosta neustále po malých krůčcích dohání starostu z Nového Knína.

Rovněž kategorie Přešlap roku je stejná jako před týdnem s tím rozdílem, že přibyly desítky hlasů. Pořadí je tedy následující. Vede Martin Poulíček za prezentování hasičů coby pouťové atrakce, za ním je dobříšský starosta Jaroslav Melša za likvidaci ledního hokeje v Dobříši a na třetím místě je příbramský místostarosta Václav Černý za neúspěšný pokus sloučení hasičských jednotek v Příbrami.

Pořadí pomocí hlasovacích kuponů vypadá zatím takto. V kategorii Nejoblíbenější politik se pořadí měnilo. První místo hájí starosta Zduchovic Petr Švagr, druhý je starosta Obecnice Josef Karas a na třetí místo se dostal starosta Sedlčan Jiří Burian.

Kategorie Počin roku je zatím beze změn. Na první příčce je stále starosta Rožmitálu Josef Vondrášek za výstavbu Podbrdského muzea, druhé místo patří příbramskému starostovi Josefu Řihákovi za vybudování odpočinkové zóny Hořejší Obora a třetí je starosta Nového Knína Tomáš Havlíček za rekonstrukci historické radnice.

V kategorii Přešlap roku je stále na prvním místě příbramský radní Martin Poulíček za prezentování hasičů coby pouťové atrakce, ovšem na druhé místo se před příbramského starostu dostal dobříšský starosta Jaroslav Melša za likvidaci ledního hokeje na Dobříši. Třetí je tím pádem příbramský starosta Josef Řihák za předražené a špatně řešené autobusové nádraží v Příbrami.

Naposledy upozorňujeme na to, že vítězství v internetovém hlasování je pouze polovička úspěchu a stejně to platí v případě hlasovacích kuponů. Obě tyto části totiž patří neoddělitelně k sobě a po ukončení hlasování budou rozhodovat společně.