A-tým se by mimo jiné rád zaměřil na architektonickou soutěž na rekonstrukci náměstí J. A. Alise na Březových Horách. „Nápad se soutěží se mi líbí. Březové Hory vnímám jako takovou svébytnou část města a myslím si, že by bylo dobré, aby si místní obyvatelé mohli říci, co v této části města chtějí či nechtějí,“ řekl starosta města Jan Konvalinka.

Obyvatelé Březových Hor míní, že by si náměstí opravu zasloužilo, protože patří k historické a turisticky atraktivní části města.

Podle členky A-týmu Markéty Škodové, která je zároveň členkou Osadního výboru Březové Hory, si náměstí zaslouží pozornost právě i proto, že tudy každoročně projdou tisíce turistů při návštěvě Hornického muzea. „Centrum Březových Hor je vizitkou celé Příbrami. Že je tento prostor naše 'rodinné stříbro', zohledňuje jeho historie, dochovanost i památková ochrana,“  uvedla Škodová. 

A-tým vznikl jako otevřené uskupení sdružující zejména architekty spjaté s Příbramí, kterým není lhostejné, jak se v něm s veřejným prostorem, budovami, urbanismem, architekturou i kulturním dědictvím zde zachází. „V těchto oblastech podporujeme koncepční myšlení s důrazem na provázanost jednotlivých akcí,“ dodala Škodová.