V Divadle Antonína Dvořáka si můžete zakoupit věci od většiny herců, kteří působí v divadelním souboru. Zapojí se nejspíše i Simona Stašová, Sabina Laurinová, Dalibor Gondík nebo Otakar Brousek mladší. Všichni tito umělci si vytvoří v prostorách divadla své „prodejny“, v nichž nabídnou ke koupi své věci.

Výtěžek z bazaru poputuje na dobročinné účely a to do nízkoprahového zařízení Bedna. „S nápadem uspořádat bazar , jehož výtěžek by šel na dobrou věc, přišel herecký soubor v čele s Helenou Karochovou. Herce jsme seznámili s neziskovými organizacemi, které v Příbrami působí. Jednoznačně si vybrali nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna,“ uvedla tisková mluvčí divadla Anna Čiperová.

Bazar nebude jen o nakupování. Na velikonoční pondělí vystoupí v Divadle Antonína Dvořáka také herec Vojta Záveský. „Vystoupení které na akci chystám bude v duchu Vojtaano Unplugged.

„Říkám tak večerům, na kterých vystupuji pouze s akustickou kytarou. Zahraji kytarové verze svých hiphopových songů, přidám pár naivních písniček ze své pubertální tvorby, do toho zamotám stand-up výstup,“ přiblížil jeden z nejoblíbenějších herců příbramského souboru. Začátek je v 15 hodin a program potrvá do 21 hodin.⋌ (vš)