O prázdninách se nekoná plavecká výuka ani odpolední kurzy plavání, ve všední dny je tak bazén otevřen od 6 do 20 hodin bez pauzy. Tobogany budou po celé prázdniny v provozu od 10 do 20 hodin každý den. „Návštěvníci musí i o prázdninách počítat s možností obsazení některých plaveckých drah pronájmy a tábory, které nás v létě hojně navštěvují,“ upozorňuje manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský s tím, že pokud jsou tábory dopředu hlášené, budou o tom Sportovní zařízení města Příbram informovat návštěvníky prostřednictvím svých webových a facebookových stránek.

Zatím je potvrzené, že v termínech: 16. – 20. 7., 23. – 27. 7. a 6. – 10. 8. vždy v době od 8 do 10 hodin, bude polovina bazénu vyhrazena pro Sportovní příměstské tábory, které pořádá přímo SZM. „Na termín 23. – 27. 7. je ještě pár volných míst, tak pokud ještě nemáte s dětmi na prázdniny program, přihlaste je,“ připomíná Lukáš Kozohorský.

Od začátku června došlo v sauně k nutným opravám a údržbu, jako je výměna topných těles, oprava lehátek a omítek, revize elektroinstalace a další práce. Od začátku července bude sauna opět v provozu a to po celé léto, ale ve zkráceném provozu každé úterý pro muže a ve čtvrtek pro ženy. Vždy od 18 do 21 hodin.

Prodloužené provozní doby se dočká také venkovní bazén. V červenci a v srpnu bude venkovní bazén otevřen ve všední dny od 10 hodin, o víkendech dokonce od 9 hodin. Večer se jeho brány zavřou ve 20 hodin.