Cena pohonných hmot se od minulého týdne nezměnila. Jediný nárůst ceny zaznamenal průzkum Deníku na čerpací stanici Pasoil Nový Knín u nafty o 20 haléřů. Cena Naturalu 95 se na všech z deseti sledovaných benzinových pumpách nezměnila.

Motoristé mohou nejlevněji tankovat opět na březnické Astře, kde se cena Naturalu 95 ustálila na 29,90 Kč. Za příznivou cenu mohou stejnou pohonnou hmotu řidiči načerpat také na Benzině v příbramské Brodské ulici, kde litr Naturalu 95 stojí 30,30 Kč. Nejdražší natural stojí 31,20 Kč a čepuje se na pumpě Pasoil v Novém Kníně. O druhé místo, kde se tankuje nejdražší Natural 95, se dělí dvě benzinové stanice – Dobříšská Benzina a KC Oil v Oborách. Nejlevnější nafta se prodává stejně jako u Naturalu 95 na Benzině v Brodské ulici, kde litr stojí 30,70 Kč. Druhým nejlevnějším prodejním místem nafty se stala čerpací stanice Astra v Březnici, kde se litr prodává za 30,90 Kč.

Tyto dvě pumpy jsou také jediné, na kterých se nafta prodává pod jednatřicet korun. Nejvyšší cenový rozdíl mezi jednotlivými pumpami byl u Naturalu 95 zaznamenán mezi čerpacími stanicemi Astra Březnice a Pasoil Nový Knín, kde se cenový rozdíl vyšplhal na 1,30 Kč. U nafty byl největší rozdíl 1,20 Kč mezi Benzinou v Brodské ulici v Příbrami a Benzinou v Dobříši. Průměrná cena Naturalu 95 zůstala od minulého týdne nezměněna, zastavila se na 30,65 Kč. Cena nafty se v průměru zvedla o 2 haléře kvůli Pasoilu Nový Knín, kde nafta zdražila o 20 haléřů.