Je to téměř rok, co se skate park na Dobříši poprvé probudil z letargie a zažil konečně opravdové závody free style BMX. Od té doby parta D Fight pravidelně zásobuje Dobříš kulturně-sportovními akcemi se vstupem zdarma. V sobotu je na řadě sedmé pokračování.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na dech beroucí výkony jezdců, ale také na opravdu bohatý doprovodný program, divácké soutěže o hodnotné ceny a kvalitní hudební doprovod. Akce začíná ve 14 hodin, kdy budou zahájeny oficiální rozjížďky za doprovodu hudby DJs Hrochopanda a Stigma. Spolu se závody bude spuštěn také aktivní doprovodný program. Ten nabízí stánek Nintendo, možnost zapůjčení různého sportovního vybavení jako například BMX, basketbalový míč, pink pong, pétanque, střelnice a další. To vše je zdarma.

O hudební produkci se celý večer budou starat kapely i Djs. Na zmíněné rockenrolové Djs naváže pop punková kapela Just for being. Po nich nastoupí lokální raper Dooshi. Hlavní hvězdy večera budou Notes from Prague, stálice pražského undergroundu se srdcem z Philadelphie, která se na podium dostane kolem 21. hodiny.
Večer zakončí Djs Negativ a Klooney.